SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Karpiu / Oby do jesieni 2013!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 224905

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Marian 87.
wcale nie trzeba walić nie wiadomo ile żeby zrobić dobrą forme


Popieram, widziałem po Tobie. Prz1993 też chyba wycinkę zrobił swego czasu na 250mg cypio /wk

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja sie wycialem na ~70-80 propa e2d i clenie calkiem ladnie tez ale bylem maly i plaski jak placek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Hermann1
Karpik a zerknij jaka jest data wazności.I jak tam bedziesz zapytaj czy prowadza sprzedaz wysyłkowa. Fajna sprawa takie białko. Co do formy to nie pękaj.Jest ambicja, to najwazniejsze. Kawał chłopa
Jesteś jak diament - ociosać troche i bedzie brylant heheh Ja tam kciuki trzymam i wierze w sukces.


Data ważności to zawsze 30 dni od daty produkcji. Po otwarciu butelki zawartość należy zużyć w przeciągu 48h.

Jeśli ktoś wskaże mi jak to przesłać schłodzone żeby nawet kurierem w 48h przeszło to mogę spróbować komuś wysłać

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2397 Napisanych postów 9131 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 470174
rkarpinski
Marian 87.
wcale nie trzeba walić nie wiadomo ile żeby zrobić dobrą forme


Popieram, widziałem po Tobie. Prz1993 też chyba wycinkę zrobił swego czasu na 250mg cypio /wk


ważniejsze jest konsekwentne dążenie do celu! Dieta na 100%, cardio i cała ta otoczka, choć czasem się nie chce, ale kiedy z tygodnia na tydzień, dnia na dzień ta forma się polepsza to aż chce się wtedy zap*****lać dalej jedziesz cyprinidae z tym koksem bo może na scenie razem staniemy)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Aleś słowa użył, musiałem zgooglać ale i tak się domyśliłem, że to chodzi o karpia w innym narzeczu :P
Jadę, jadę - iść swoją drogą nie dać satysfakcji wrogom

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2327
także nie będe tu się z Tobą wykłócał bo nie lubię kozactwa internetowego ćwicz,ćwicz a może Ci się uda a co do moich wypowiedzi to były one wywołane flustracją ponieważ jak widzę jak jakieś stare zalewusy (nie będe mówił kto) wypowiadają się o kiepski wynikach to sory,drażni to i tyle :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Luz, liczyłem na spokojną odpowiedź Ja robię dalej swoje!

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2327
no i dobrze,psychika i motywacja to jedna z najważniejszych rzeczy,także powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
KaHpik olej to, wakacje ida, plaza miami, sporo ice cream i coca coli i dupeczki ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Nie ma takiej opcji! Ja nie chcę tu nikomu nic udowadniać, chcę pokazać sobie, że umiem!
A ja wiem, że umiem dlatego to zrobię

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

pytanie

Następny temat

Cykl ->pomoc w rozpisaniu "czegos""ile"?

WHEY premium