SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Karpiu / Oby do jesieni 2013!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 224903

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3984 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27522
Jest niezle Karpiu. Masuj ale w miare czysto.

Co masz teraz w ogole w planie bo juz sie pogubilem? Co leci i w jakich dawkach? Nie wiem jakie masz plany ale jesli teraz masowka to w miare czysto, druga czesc cyklu zrobilbym ze srodkami na ubicie plus aero i obcinka kalorii, potem mostek, masa znow i konkret forma na czerwiec/lipiec. Tak zeby w czerwcu lecial powiedzmy tren z masterem lub winem plus ewentualnie spalacze.

Napisz jakie masz plany, ciekaw jestem, mysle ze nie tylko ja. Moze akurat ktos cos poleci z czego skorzystasz.

Byc moze pisales na ktorejs stronie- pewnie na pierwszej, ale moze sie zmienilo od tego czasu tak ze mozesz napisac jeszcze raz wszystko. Tj. co leci, jakie dawki i jak dlugo, jaka dieta, jaki trening i co planujesz ogolnie przez najblizsze pol roku powiedzmy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Ja to generalnie powiem Ci, że widzę to tak.
1. Barano
2. Manieczki
3. Ja

I chyba się na pudło w 2013 nie załapiesz :P

A tak serio, Darka się słucham i na razie mimo choroby świetnie na tym wychodzę.
Trening, split 5xwk. Jest na pierwszej stronie.
Aktualnie leci test solo i nie kombinuję.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
to Ciebie mozna szukac, a Ty tutaj:d


od ostatnich fot co pamietam wydajesz się sporo większy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 12579 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288453
Łapa kozak, cycka tez poprawiłes no ale na tle wczesniej wspomnianej łapy cała reszta odstaje, no i wez sie za te plecy curva!

(bez cukru dzis)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3984 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27522
Sluchajac Darka raczej tylko zyskasz. Masz z nim kontakt mailowy jedynie czy mieszkacie w jednym miescie? Bo jak cie ktos widzi to jednak inaczej niz konsultacja raz na miesiac lub tylko mailowo.
U mnie kolezka wygral jakis czas temu calego klasyka na pewnych dobrych zawodach, ale cwiczyl wlasnie z trenerem 5x w tyg i wiedzial ile wegli czy tluszczy dodac/odjac, bo co trening mu mowil co i jak.
Pytam o to, bo trener "na miejscu", szczegolnie jak sie do zawodow ktos szykuje to skarb.

Co do cyklu na propie i ph to kiedy zaczales? Rozumiem ze juz 1-2 miechy po 11 tyg na propie, tak? Wczesniej miales przerwe dluzsza jesli chodzi o saa te 15-19tyg temu?

Zmieniony przez - Nacjol255 w dniu 2012-12-08 21:00:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Mam z nim kontakt jaki potrzeba :) Pilnuje mnie i pewnie bedzie przez dluzszy okres czasu
Będzie dobrze, plecy poprawie

Jedyne na co licze i co mam w planach to npp na początku roku i to na pewno przybije wypadałoby winka w końcu spróbować

Zmieniony przez - rkarpinski w dniu 2012-12-09 01:24:47

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126144
Karpiu jest bardzo dobrze. O plecach nie piszę, bo sam to wiesz. Widać, że się zaangażowałeś w to konkretnie. Ciśnij dalej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8678 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160898
jaki Darek? z forum? Karpinski? Darek Maciborek?

...:::Every Dream Has A Beginning:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Nacjol255

Co do cyklu na propie i ph to kiedy zaczales? Rozumiem ze juz 1-2 miechy po 11 tyg na propie, tak? Wczesniej miales przerwe dluzsza jesli chodzi o saa te 15-19tyg temu?



Ok, przyznam się :P Przed propem nie wbijałem nigdy nic
Od propa zaczęła się moja pierwsza bomba
Wcześniej jedynie kreatyna i kreatyna :D Cykle na bcaa się robiło

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94713 Napisanych postów 364675 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669775
poszedł na całość od razu

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

pytanie

Następny temat

Cykl ->pomoc w rozpisaniu "czegos""ile"?

WHEY premium