SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Karpiu / Oby do jesieni 2013!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 224747

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
karpiu myślałem ześ ty bardziej ulany karpik a ty pare kg w dól i fitness, przy tych 115kg jak zbijesz troche tego to bedzie kosa bo mięsa masz w cholerę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5394 Napisanych postów 15410 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388300
jak teraz miska wyglada, tzn jaki rozklad i ile kcal, a jak bedziesz ciac to do ilu chcesz maxymalnie zjechac?

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 620 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 41512
Zamierzasz redukować do konkretnego poziomu bf, czy też zakładasz cel w postaci redukcja przez x czasu i patrzysz ile Ci się uda zrzucić? Ja też za ok. mięsiąc zaczynam redu, a chciałbym już teraz .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 962 Napisanych postów 19313 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158833
Manieczki8
wincol
działa ale pewnie w taki sposób jak lodzianin pisał, raczej nie na spalanie,
poza tym jak Maniek sam napisał u niego leci tyle tego ze nie da sie wyłapac co jak działa


Dziś nawet przeliczałem... to się za łeb złapałem


To sie pochwal :D

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
w innym temacie pisal ze 12-13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
lordknaga
jak teraz miska wyglada, tzn jaki rozklad i ile kcal, a jak bedziesz ciac to do ilu chcesz maxymalnie zjechac?


miska ciągle to samo

600g kuraka
200g owsa
8 jaj
500g brokuła
słodzik
30g orzechów włoskich

kcal ok 3600. Na razie do końca marca lece z takim rozkładem, pozniej nie wiem, czekam na podpowiedź trenejro

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
barano90
karpiu myślałem ześ ty bardziej ulany karpik a ty pare kg w dól i fitness, przy tych 115kg jak zbijesz troche tego to bedzie kosa bo mięsa masz w cholerę


Barano, nawet nie wiesz jak mnie cieszą te słowa
Idę teraz z bfem maxymalnie jak się da.

Zakładam, że mniej więcej 20kg musi spaść i będzie mega kosa

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24174 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402410
rkarpinski

miska ciągle to samo

600g kuraka
200g owsa
8 jaj
500g brokuła
słodzik
30g orzechów włoskich

kcal ok 3600. Na razie do końca marca lece z takim rozkładem, pozniej nie wiem, czekam na podpowiedź trenejro


to co jesz cały dzien?
z wegli tylko owies? bo troche sie zgubiłem chyba ...
na jakim etapie teraz jestes Karpik teraz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
ja dzisiaj zjadlem 250gram wola, 600 kury, 5 jaj, odyzwa po treningu, aminokwasy przed sniadaniem, do tego ryz, ziemniaki, makaron, na noc pojdzie 500gram serka wiejskiego mam wyrzuty sumienia ze malo a waze 15kg mniej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 620 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 41512
j/w zaskakująco mało, to ci nawet 2g na kgmc białka nie wychodzi.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

pytanie

Następny temat

Cykl ->pomoc w rozpisaniu "czegos""ile"?

WHEY premium