SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Karpiu / Oby do jesieni 2013!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 224730

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Jaka dawka szła deceiver?

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 118 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3960
Chyba 30-40mg wiec tyle co nic. Jancyk o ile pamietam walil wiecej.

Sporo znajomych z silowni ma podobne doswiadczenia z winem i z tego powodu zostawiaja go tylko na okres przedstartowy o ile startuja. Moj kolega twierdzi, ze w jego 8-letnim doswiadczeniu ze srodkami (a bral juz wszystko) nigdy nic go tak nie trulo jak winstrol.

Kwestia oczywiscie indywidualna, ale naprawde dziwie sie jak na tym forum rozpisujecie poczatkujacym wino do pierwszego cyklu. To by bylo raczej nieprzyjemne doswiadczenie dla mnie i porzucilbym sterydy po czyms takim :P

A szkoda, bo obecnie priorytetem jest dla mnie dzwigac jak najwiecej i przy okazji wazyc jak najmniej. Z bf-em juz schodze i cel to jak najbardziej sucho, zylascie... Ze stawami nigdy problemow nie mialem jakichkolwiek wiec sadze, ze tutaj tragedii by nie bylo.

Zmieniony przez - _deceiver w dniu 2012-12-21 13:16:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
imo wino zayebiste 30 czy 40mg + test i w 2 miechy wl ze 180 na 200, a wino w zasadzie 5 tyg tylko bylo :D
tylko zmulenie i wstret do jedzenia b mocny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 962 Napisanych postów 19313 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158833
Deveiver jakiej firmy winko miales ?? u mnie kumpel podobny efekt mial chyba po pmp albo atomicu z tym tradzikiem...

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2397 Napisanych postów 9131 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 470167
jadłem solo 40-50mg scantela przez 7 tyg, zadnych objawów w/w więc różni ludzie różne odczucia i reakcje org.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
No dobra, dzisiaj jeszcze łapy i święta
Michę popuszczam bo chcę się najeść przed 1 stycznia

Jeszcze raz dla wszystkich Zdrowych, wesołych spokojnych świąt życzę i wszystkiego największego w Nowym 2013 roku!

Pozdro!
Wasz Świąteczny Karp

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 4456 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65753
http://m.onet.pl/styl-zycia/facet,30yf7
Lektura ode mnie na swieta, najlepiej po przeczytaniu wydrukuj i powies na scianie

"Kazdy jest swirem - kwestia tylko na ile."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 5059 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 134689
Onet to podstawowa lektura dla badybildera- ja pyerdolęęęę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 118 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3960
wow, jestem pod wrazeniem. spodziewalem sie p****** typu - martwy ciag zabija, a tutaj sama prawda. pozdrawiam wszystkich "kulurystow" robiacych siady na smithie oraz w szczegolnosci pozdrawiam ich kolana :D

"tań prosto, obniżaj ciało tak jak byś miał zamiar usiąść na krześle, utrzymuj stopy całą ich powierzchnią na podłodze, pamiętaj, że kąt w kolanie nie może być mniejszy niż 90 stopni."

ok, to nie jest juz takie madre :D

Zmieniony przez - _deceiver w dniu 2012-12-24 12:50:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Byłem dzisiaj w gym plaza w łodzi, widać, że właściciel nastawiony na fitness a nie porządne żelazo
Fakt faktem, że ciężke hantle były, ale powierzchnia do ćwiczeń mocno ograniczona.
Szacun za ilość bieżni i sprzętu cardio.

Łapy dobrze przetrenowane, aero zrobione, można jeść!

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

pytanie

Następny temat

Cykl ->pomoc w rozpisaniu "czegos""ile"?

WHEY premium