SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Oby do wakacji...

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2805

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56
Witam!
Szalenie proszę o pomoc, nie działa na mnie nic, chociaż zrezygnowałam ze wszystkich złych nawyków żywieniowych i trzy razy dziennie sączę czerwoną herbatę... Widać na mnie każdy zbędny kilogram, więc myślę, że waga 50 kg będzie najbardziej satysfakcjonująca. Muszę spaść z nóg, brzucha i polików ;) Tak o, jakoś do końca maja.
Za wszelką pomoc bardzo dziękuję i pozdrawiam.

Płeć: Kobieta

Wiek: 18

Waga: 56/57

Wzrost: 167

Obwód klatki: bd

Obwód ramienia: bd

Obwód talii: 68

Obwód uda: 48

Obwód łydki: 36,5

Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej: nie działa...

Aktywność w ciągu dnia: szkoła, szkoła, szkoła...

Uprawiany sport lub inne formy aktywności: wf 3x w tyg, codziennie prócz niedzieli godzina ćwiczeń: 20 min skakanka, 15 minut biegania po schodach, ok. 250 brzuszków, boki, rozciąganie

Odżywianie: śniadanie:
2x chleb ciemny, czerwona herbata

szkoła:
1 x bułka żytnia

obiad:
ryż, jakaś suróweczka i mięsko, czerwona herbata

podwieczorek:
jogurt albo owoc

kolacja:
taka jak śniadanie

Zrezygnowałam z cukru, masła, słodyczy, białego chleba, ziemniaków,soli, majonezu itp.
Piję tylko wodę albo czerwoną herbatę


Cel: szybka redukcja

Ograniczenia żywieniowe: żadnych ograniczeń

Stan zdrowia: pełnia zdrowia

Preferowane formy aktywności fizycznej: trening codziennie prócz niedzieli, godzinę albo i więcej

Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: Od dzisiaj do śniadania biorę 1x tussi, 2x Therm Line II, to samo do obiadu, przed ćwiczeniami 2x tussi + napój energetyzujący iRon Puls

Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów: tak, byle bym nie stała się żylastym babochłopem ;))

Stosowane wcześniej diety: brak
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 265
Moje udo ma 55cm - dowartościuj się


heh mego kolegi biceps ma 51cm ;) juz nie bede mowil, ile ma w udzie :)


co do tematu... najwazniejsza jest systematycznosc i przestrzeganie diety :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 151 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6109
Dziewczyno odstaw te tussi !! Popelniasz blad. Dieta jest kiepska i tu lezy caly problem, nie widze w niej odpowiedniej ilosci bialka i zdrowych tluszczy !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56
Na śniadanie jem ser biały, na kolację żółty...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1399 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8961
Zacznij od obliczenia zapotrzebowania energetycznego. Póżniej zajmij się podziałem makroskładników: białko 2g/kg, tłuszcze 1g/kg, reszta węgle. A z sera żółtego powinnaś w ogóle zrezygnować. Białko w diecie powinno pochodzić przede wszystkim z chudego mięsa,ryb, jaj.

Tak na marginesie to nie wiem co chcesz redukować, a twój cel jest mocno przesadzony.Tutaj nie propagujemy sylwetki szkieletora.

Zmieniony przez - Camel84 w dniu 2008-04-21 18:12:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56
Aż doszłam do takiego pesymistycznego wniosku, że jednak nic nie wyjdzie z mojego odchudzania...

Czy może jeśli dorzucę tu i tam jakiś słonecznik, orzechy i pestki dyni, na śniadanie szklankę mleka, a w ciągu dnia jeszcze jajko, będzie dobrze?

I dlaczego mam zrezygnować z tussi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
pokaż foto

jedz tak by każdy posiłek zawierał pełnowartościowe białko,
posiłki przed i po treningu oraz śniadanie, powinny zawierać węglowodany, w pozostałych staraj się ich unikać i opierać je na białku i tłuszczu, jedz jak najwięcej warzyw.

napój energetyzujący zastąp kawą bez tłuszczu,
tussi to lajtowa zabawka, mimo, że z effi, ale to tak imo.


pzdr/



Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2008-04-21 19:40:04

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 79 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 567
Według mnie troche za mało.Chociaz tez mam podobną diete na redukcje.Tylko nie moge sie zmobilizowac i ja stosować

Zacznij zmieniac swoje życie jak nie chcesz żreć ochłapów

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
*kawą bez cukru oczywiście

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56
Zakochałam się w tej cudownej mieszance 2 tussi i iRon Pulsa przed treningiem. Bo np. zamiast powolnego skakania na skakance przez 20 minut z przerwami, co w sumie nie dawało może nawet 500 podskoków, skakałam 40 minut bez przerw (no może na kilka sekund jak już łydki nie domagały ;P) i doliczyłam do 2659... :D Co jak na mnie to łoo... ;))

A dietę od jutra wzbogacam. Znaczy od od środy, bo jutro dopiero na jakieś sensowne zakupy idę. Za wszelaką pomoc dziękuję, ale oczywiście czekam na więcej. Dobranoc ^^
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
ten cudowny składnik napoju to kofeina, ale poza nią ma tez dużo niepotrzebnego cukru.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56
Ale jak ja w ogóle cukru prawie nie spożywam to może aż tak bardzo mnie nie zabije? :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Naprawa ciała po kontuzji

Następny temat

dieta na mase do sprawdzenia dla ektomorfika:/

WHEY premium