SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Karpiu / Oby do jesieni 2013!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 224751

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94669 Napisanych postów 364650 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669698
w japonkach nie biegaj

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lessie ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2616 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17485
rkarpinski
Pełnowymiarowy stadion tzn pełnowymiarowa bieżnia, tak?


tak (400m)...ale takich mamy niewiele :)
ale nawet na mniejszych da się zrobić: połówkę zrób sprintem, drugie pół truchtem :)

lessie...po prostu lessie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Tak też zrobię Dziękuję!

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126144
W tamtym roku próbowałem takich interwałów na rowerku stacjonarnym. Pół minuty sprint, potem minuta luźno. Robiłem tak około 5-6 serii. Może warto teraz wrócić do tego zamiast monotonnego kręcenia. Z kondycją nie ma problemu u mnie bo sw trenuję amatorsko cały czas Dzięki Karpik za pomysła
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 4456 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65753
Ja nie mam biezni wiec uzywam telefonu z aplikacja "HIIT interval trening". Mozna tam ustawic dlugosci interwalow np 45/15 i dzwiek po zakoczeniu dzieki czemu nie trzeba patrzec na wyswietlacz.
Karpiu zyjesz tam czy juz kogos rozjechales autem?

"Kazdy jest swirem - kwestia tylko na ile."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1674 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15517
ja CI odpowiem Procek - to nie dokładnie ta sama aplikacja chyba, ale może być i ta ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
h**owo,trzeba sie zalogowac

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3591 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54809
Na rowerku, jak już skint wspomniał, mega się robi interwały. Minuta luźne tempo średnie obciążenie, 30-45sek max obciążenie i max tempo. 4-5 obwodów takich i cały mokry jestem, a do tego nogi spuchnięte jak po przysiadach.

ಠ_ಠ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 962 Napisanych postów 19313 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158833
Interwaly dobre tak z 15-20 minut na rowerku czy biegajac i czuc zmeczenie i kondycja poprawia sie duzo...ja jak nie mam czasu czy checi na normalne aero to daje interwaly np 30s wolno a pozniej 30s szybko...albo inaczej zalezy jak czuje sie na silach

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

pytanie

Następny temat

Cykl ->pomoc w rozpisaniu "czegos""ile"?

WHEY premium