SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Karpiu / Oby do jesieni 2013!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 224743

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2352 Napisanych postów 23627 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 202671
ciekawie napisany art. na pewno można z niego wiele wyciągnąć...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5394 Napisanych postów 15410 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388300
dokladniej jak wczesniej niektorzy pisali nap****** na sztange ile wlezie i tak rozbudujesz swoje plecy




film juz po calym forum latal wszedzie

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
no i nie wiem, po co wstawiacie te d****izmy. To jest spam a nie część dobrej dyskusji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5394 Napisanych postów 15410 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388300
kazdy jest inny i kazdy trenuje inaczej i czuje inaczej, munzer(strona wczesniej) twierdzil zeby robic do 12 powtorzen tak zeby conajmniej 6 poierwszych bylo zrobionych dobrze technicznie.

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
no bądźcie dalej zapatrzeni na zawodowców jak na święty obrazek.... jesteście amatorami - halo?!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2352 Napisanych postów 23627 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 202671
powiedz co takiego złego jest w tych cytatach Munzera ? według mnie gość dobrze gadał ale tu widzę coraz częściej na siłę wpyerdalanie gównianej formy ruchu a większość co to progaguje wygląda jak g****...owszem ciężar trzeba zwiększać ale nie wyginać się jak szmata
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
gdzie widzisz to "coraz częściej" ?
i kto wygląda jak g****? z propagujących?
nie musisz wkładać ładunków emocjonalnych do merytorycznej dyskusji, nie zaniżaj tego poziomu, bo zrobi się rynsztokowo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5394 Napisanych postów 15410 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388300
to samo mowil haney - przy plecach przy wiosle oburacz nachwytem nigdy nie nalozyl na sztange wiecej niz 100kg obciazenia - ale on jest pros a my jestesmy amatorzy wiec on sie nie zna a my tak, bo za niego towar robi reszte roboty, zreszta tutaj 90% targa na silce wiecej niz nie jeden pros... jak dziala na ciebie pizganie i szarpanie to sobie to rob, na innego podziala lepiej cwiczenie bardziej technicznie

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
odróżniacie wiosła w pochyleniu od tych w opadzie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 7497 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 122808
Co do wielkiego gie: masa mięśnia nie świadczy tak do końca o jej sile, liczy się gestość mięśnia(liczba mitochondriów) i można wyglądać jak gie, a power mieć większy niż piękny pan ze sceny. To ćwiczenie, które dałem jest jak dla mnie jednym z lepszych ćwiczeń na plecy - obok ciągów jest ono moją podstawą treningową.

"Ty mi tu chłopczyku nie rób reklamy, bo w marketingu nie siedzisz tak głęboko jak w mięśniach"

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

pytanie

Następny temat

Cykl ->pomoc w rozpisaniu "czegos""ile"?

WHEY premium