SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Karpiu / Oby do jesieni 2013!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 224839

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 228 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14175
Zwykłe mydło szare stosuj, bez żadnych dodatków ja tak zrobiłem i pomogło. Solarium pomoże, na pewno wysuszy. Możesz też kupić zwykła maść cynkową w aptece i smarować też dobrze wysusza. Dobre też rozwiązanie Tad, ktoś wcześniej o nim wspomniał - ale to najdroższe ze wszystkich

Zmieniony przez - -Mały- w dniu 2012-12-30 14:26:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja mam ta cynkowa masc to chvja daje
i podobno jeszcze tylko w pojedynczych pkt mozna a nie po cale twarzy

Zmieniony przez - shitman_xD w dniu 2012-12-30 15:00:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 5049 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 107356
Karpiu PROTEX jest ok,sam używałem,ale nie za długo bo potrafi wysuszyc bardziej niz mydło siarkowe a wtedy efekt jest odwrotnyNajlepszy jest biały jeleń.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 228 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14175
Cynkowej po całosci nie mozna bo jezeli dobrze orientuje się wybiela strasznie skóre, o własnie biały jeleń najlepsze :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126144
hunter007
Karpiu PROTEX jest ok,sam używałem,ale nie za długo bo potrafi wysuszyc bardziej niz mydło siarkowe a wtedy efekt jest odwrotnyNajlepszy jest biały jeleń.


Hunter właśnie miałem pisać o tym mydle siarkowym, ale jak tak pomyślę, to stosuję go już regularnie od jakiegoś pół roku i chyba trzeba będzie zmienić na zwykłe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Wszystkiego Najlepszego w Nowym 2013 roku.
Zdrowia, szczęścia, pomyślności i czego tylko sobie życzycie.
To był mój najgorszy rok odkąd sięgam pamięcią,
Pasmo totalnych niepowodzeń i porażek.
Więc nie życzę sobie żeby był równie dobry jak 2012!
Ma być lepszy i chvj!

Stabilnych przyrostów
Bezbolesnych strzałów
ostrych jak diament igieł
i TYLKO działających soków

Życzy Wam Wasz Karp!

pozdro!

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
Wzajemnie Karpiasty, bede trzymal kciuki za silke i cala reszte Twoich planow, ale zdrowia przede wszystkim
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 5059 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 134689
Również wszystkiego najlepszego Karp, przede wszystkim zdrowia i motywacji do dalszej pracy nad sobą, trochę kasy, miłości i spokoju. A co do tego czy to był słaby rok- pamiętaj zawsze mogło być gorzej- nie ma co tak mówić aby nie zapeszyć:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112645
'Oby do jesieni 2013!'

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Wszystkiego najlepszego Karpiu, bedzie dobrze nie ma to tamto

" I pamietaj szacunek to wszystko "

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

pytanie

Następny temat

Cykl ->pomoc w rozpisaniu "czegos""ile"?

WHEY premium