SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Karpiu / Oby do jesieni 2013!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 224940

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
Jednym slowem, Polacy to bardzo dobrzi lekarze, tylko nie ma ich w Polsce, bo uciekaja, kto by siedzial w PL jako lekarz z 5 kola, tyle to zarabia byle jaki murzyn w Mc Donalds.. to proste.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
problemy maja Ci ktorzy ida do konowalow,wydac pare stowek za konkretna opieke to juz problem a pozniej biadolenie ze nie ma dobrych lekarzy.Na nfz tez trafisz na cudotworcow np na oddziale chirurgii reki w szczecinie,takie moje zdanie.

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zawsze bawiło mnie wypowiadanie się ludzi, którzy nie mają w ogóle nic wspólnego z medycyną.
Pierdzielicie i tyle. 133mhz jedynie mówi do rzeczy.

A co do zarobków lekarzy w PL, są tacy co wyciągają po 150tys na miesiąc i są tacy, którzy maja po 2,5. Studia medyczne to nie jest nic trudnego jak się mówi i d****e też je kończą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
Nie no spoko ty jestes masazysta, bez transportu, ty wiesz najleiej, ucinam gadke, to dzienik karpia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
mm1986
Nie no spoko ty jestes masazysta, bez transportu, ty wiesz najleiej, ucinam gadke, to dzienik karpia


ps. tak skonczyc 2 kierunki medyczne, to trzeba byc d****em, rozumiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jestem studentem medycyny a, że mam kurs masażu, żeby sobie dorobić jak mam wolne to co innego. Ty widzę wiesz wszystko.
Pierdzielisz 3 po 3. W PL zrobili 1 udany przeszczep serca, 1 przeszczep sztucznego stawu skokowego i wiele innych rzeczy.

I coś masz kiepskie bajki bo lekarzy od głowy i serca nie ma i nie ma lekarza na świecie o 2 specjalizacjach (neurochirurg i kardiochirurg).
Kończę gadkę bo mnie męczą rozmowy na takim poziomie.

Zmieniony przez - Mlekołak w dniu 2013-02-08 19:11:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
No ja znawca nie jestem, ale wiem ze operuje serce, glowe cos takiego. Mniejsza z tym, mam nadzieje ze wystudiujesz dobrze i dorobisz sie auta i wszystkiego, i zostaniesz w Polsce, bo tam naprawde trzeba dobrych lekarzy, no chyba ze pojedziesz na ogorki do holandii, za wieksza kase
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wk***iłeś mnie aż musiałem się przejść po korytarzu
Już nie spamuję i obserwuję dziennik dalej.


Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
po co te osobiste wyjazdy?

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
Nie chcialem Cie wk***ic, tylko zaczelo sie od Chiropraktyka, ja uwazam ze to jest ok, mi np to bardzo pomoglo, Ty masz zdanie inne, o toz caly problem
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

pytanie

Następny temat

Cykl ->pomoc w rozpisaniu "czegos""ile"?

WHEY premium