SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Karpiu / Oby do jesieni 2013!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 224851

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1895 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 27862
Hehe oj niektórzy mogliby się ostro zaskoczyć. Konkretna wycinka i dobre suche 90kg zostanie. Do marca sporo czasu jeszcze. Ja wierzę!
...
Napisał(a)
Usunięty przez lodzianin1 za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126144
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Heheheh, pewnie, że się nie przejmuję Lecimy dalej z tematem i nie ma opyerdalania się.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2397 Napisanych postów 9131 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 470172
Tnij juz do sceny;) wtedy sie wyrobisz; p wiem co mowie;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 859 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 38143
Skint a Ciebie to regulamin nie obowiązuje ?
To forum sportowe więc kultura osobista też by się przydała

"jedyną drogą rozwoju jest ciągłe podnoszenie poprzeczki, jedyną miarą sukcesu jest wysiłek jaki włożyliśmy aby go osiągnąć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Chyba mu się wymsknęło. Chciał coś pomyśleć i napisał.
Przepraszam za Niego

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5121 Wiek 111 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 82037
macieeek
Skint a Ciebie to regulamin nie obowiązuje ?
To forum sportowe więc kultura osobista też by się przydała


a kim Ty jestes aby kogos pouczać ? działy z piaskownica pomyliłeś ?

Zmieniony przez - konamb w dniu 2013-10-11 11:43:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126144
Przepraszam homosi, że ich obraziłem. Nie miałem zamiaru nikogo personalnie obrażać, ale jak tak to trudno. Przepraszam. Ja jestem raczej niekonfliktowy facet, który jak mu coś nie pasi to wali w ryj, a nie dyskutuje

Sorki Rafał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126144
macieeek
Skint a Ciebie to regulamin nie obowiązuje ?
To forum sportowe więc kultura osobista też by się przydała


Masz rację, akurat zazwyczaj kultury osobistej mi nie brakuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 2886 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20224
mm1986
Foto kiepske i na dodatek ,ciezka, poza, zeby w takiej pozycji wyjsc dobrze, trzeba byc naprawde kabanem albo konkretnie pocietym, wiem po sobie. Mogles zrobic no bic przodem, tyle, bok klatki wtedy by bylo wiecej porownania, jak dla mnie wybrales najgorsza poze, ja w tej pozie wygladam jakbym dopiero za miesiac planowal pojsc pierwszy raz na silownie takze no stress, bedzie dobrze.


zgadzam sie w 100%, niedosc ze zdjecie zrobione w najgorszym momencie redukcji (po utracie wymiarow, ale jeszcze przed konkretnym zarysem), to w chvjowym swietle i w najgorszej z mozliwych poz. mm1986 wyjal mi to z ust, ja w tej pozie tez wygladam jakbym nigdy silowni nie widzial.
widzialem karpia na zywo i wiem ze kawal chlopa, nawet jesli kiepskie foto wrzucil to wiem, ze zrobi dobra robote bo wiedzy raczej nie brakuje,
pozdro!
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

pytanie

Następny temat

Cykl ->pomoc w rozpisaniu "czegos""ile"?

WHEY premium