SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Karpiu / Oby do jesieni 2013!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 224760

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Dzisiaj zamiast kury wołowina i burgery Pana Miczela

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3591 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54809
Apetyczne, ale bym szamał..................................................

ಠ_ಠ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Z 1kg wołowiny z udźca wyszło mi 6 porządnych burgerów. Dodałem do mięsa przyprawę do mięsa mielonego, 2 jaja, pieprz, sól, średnia zblenderowana cebula.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jadłem przedwczoraj, naprawde kozackie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
karpiu widze ze idziesz w strone usa bb ;]]] wol to podstawa, na tym sie przgotowuja najlepsi :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
No coś trzeba w końcu ze sobą zrobić. Mam wychodzić na scenę z najlepszymi to muszę jeść jak najlepsi

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5394 Napisanych postów 15410 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388300
jak redukujecie to tez wrzucacie takie gotowe sosy czy keczupy np. na kuraka?

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29482 Napisanych postów 62908 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902457
ja unikam zdecydowanie. a w koncowce jade tylko na malej ilosci soli i duzo pieprzu. ostatnie dni bez soli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
ja nie unikam, ketchup u mnie na standardzie jakies 50-80g dziennie

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1437 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 58965
Mumin na ile dni wywalasz sól ? nie robisz sie po odstawieniu płaski i gładki ? u Mnie jak za długo odstawie sól to okablowanie sie chowa zero pompy na treningu i niema tej pełnosci a chce tez zrobci trik z ładowaniem i odstawianeim soli by pozbyc sie jak najwiecje wody podskórnej tylko do konca nie ejstem pewny ile dni bez soli wstepnie mysle o 2 dniach i potem dodać do 1.5-2 h przzed sesja do posiłku soli by była lepsza waskularyzaca i pompa
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

pytanie

Następny temat

Cykl ->pomoc w rozpisaniu "czegos""ile"?

WHEY premium