SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Karpiu / Oby do jesieni 2013!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 224733

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 260190
bez przesady z tą agresją jest podwyższona nerwowość ale bez przesady dla kogoś kto potrafi nad sobą panować to nie problem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Plan jest taki. Wycinam do końca czerwca/połowy lipca ile tylko możliwe żeby zobaczyć ile ja w końcu pod tym smalcem i wodą mam mięcha. W początkowej fazie będzie leciał master/tren/prop
1-5 prop 100mg e2d
1-5 master 100mg e2d
1-5 tren a 75mg e2d

Nie przeginam z dawką bo nie znam środka z praktyki i chcę zobaczyć jaka minimalna dawka będzie mnie robić.

Jak ok 5 tygodnia będę czuł, że klepie dobrze to nie będę podbijał. Jak się okaże, że to za mało podbiję tren do 100mg e2d. W tle cały czas dostinex 0,5tab e7d i ewentualnie jak będzie potrzeba coś na uspokojenie pod ręką.

Z tego co zasłyszałem to nerwowość mogą powodować problemy ze snem. Jeśli faktycznie tak będzie mam dostęp do apteki i coś się delikatnie zarzuci żebym się wysypiał.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 260190
wg mnie master zbędny całkowicie w początkowym etapie,tylko nie potrzebna strata kasy nie zobaczysz na tym etapie żadnego lepszego efektu niż na samym trenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bardziej w tym wszystkim rygor diety moze porysować beret niż sam tren w sobie podbijesz tą dawkę trena szybciej niż czy sie wydaję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2352 Napisanych postów 23627 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 202671
luki ma rację, mastera daj lepiej jak już będziesz trochę wycięty...przy wysokim bf szkoda tego materiału
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Zdania są podzielone. Czytałem, że nie tylko przy niskim BF master działa jak trzeba. Mogę go wrzucić od 5 tygodnia. Sprawa do przemyślenia, to nie problem. Skonsultuję z trenerem

Co do rygoru diety nie mam z tym problemów. Leciałem nieświadomie na mega niskich węglach jak z grubasa zrobiłem z siebie człowieka. Dałem radę. Teraz też dam Nie takie rzeczy się robiło Panowie

Zmieniony przez - rkarpinski w dniu 2013-03-31 12:05:30

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
karpiu a na sen zarzuć melatonine i magnez, spisz jak dziecko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2352 Napisanych postów 23627 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 202671
bez clenu będziesz leciał ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1009 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 13371
sorki dostinex na co sie stosuje bo nigdy nie miałem stycznosci z tym lekiem.. - libido?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
A no bym zapomniał 50mcg T3 będzie leciało

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

pytanie

Następny temat

Cykl ->pomoc w rozpisaniu "czegos""ile"?

WHEY premium