SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Karpiu / Oby do jesieni 2013!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 224746

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Ciekawie jest bo dużo ciekawych rzeczy można się dowiedzieć. Jak będę kiedyś mógł przypilnować miskę na 1000% to spróbuję slinu.
Wszystko jest dla ludzi. Oczywiście z umiarem i odpowiednią wiedzą

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
Slin nie jest straszny, tak jak o nim mowia/pisza. Wiadomo dla malolata z osiedla co je kiedy mu sie przypomni i to posilek typu jogurt z ryzem to nie jest slin, ale np jak ty karpiu co sobie robisz posilki z gory, jesz regularnie to nie wiedze czemu nie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94669 Napisanych postów 364650 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669694
pewnie że tak,dużo rzeczy jest strasznie demonizowanych ślin,hormony tarczycy tak jak kiedyś tren,a teraz co 2 rozpiska jest z trenem

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
Masz racje, ja jak siegalem pierwszy raz po T3 to sporo szukalem artow, czytalem, wolalem sie ,podszkolic, zanim uderze i poczytalem sporo starych tematow z lat 2003-05 i niezle sie posmialem :) Wszystko idzie do przodu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3016 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 40954
mm1986
Masz racje, ja jak siegalem pierwszy raz po T3 to sporo szukalem artow, czytalem, wolalem sie ,podszkolic, zanim uderze i poczytalem sporo starych tematow z lat 2003-05 i niezle sie posmialem :) Wszystko idzie do przodu.


Ja za nim zjadłem metkę przeczytałem chyba cale sfd

Z każdym dniem kilka milimetrów więcej i więcej... i to najbardziej cieszy.

ON

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94669 Napisanych postów 364650 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669694
jak ja jadłem pierwszą metkę to nie było internetu

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Do tego mogłeś się już nie przyznawać :D

To od siebie napiszę, że prawie pół roku mi zajęło odkąd kupiłem 2 puszki epi do tego żeby je zjeść

Zmieniony przez - rkarpinski w dniu 2013-02-16 09:04:46

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94669 Napisanych postów 364650 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669694
latka lecą

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 841 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 47621
Karpiu; jestes teraz na winie, jesli dobrze pamietam(?). Mozesz je jakos przyrownac do epi, czy bez sensu jest porownywanie tych srodkow?

Zmieniony przez - slac w dniu 2013-02-16 09:36:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Zaraz mnie tu zjadą, ale odczucia dość podobne. Mega ubicie (ale to też pewnie zaleta npp), siła w górę. Fałdka na bicku się zmniejszyła, to może coś tam podsuszyło. Ale i aero kręcę praktycznie regularnie to może i lekko woda zeszła. Pompa mega jest. Ale to też podobno jeden z plusów npp. Na razie jest zaj**iście

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

pytanie

Następny temat

Cykl ->pomoc w rozpisaniu "czegos""ile"?

WHEY premium