SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Karpiu / Oby do jesieni 2013!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 224949

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 81 Napisanych postów 5610 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 34643
u mnie na rejonie testerow nie brakuje...:)

Był Będzie Jest...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
mm1986
Zartowalem zatem ja to pyerdole, dzis u mnie sloneczko, pozytywna muzyka leci, wolowina zjedzona, czekam na lato i na relax


U mnie sniegu po kolana. Zero przesady....i ciagle sypie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1674 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15517
http://www.eggology.com/Public/Products/Egg_Whites/index.cfm

Pamiętam jak mój idol Big Ron non stop rano to łoił ;D szkoda że w Polsce nie ma takiego czegoś. Chodź cena spora dość. Nigdy się z takim czymś nie spotkałem, ale coś podobnego na pewno jak Twój wynalazek Karpiu. Masz szczęście że takie coś tam masz. Też bym chciał ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ronny Coleman tez to wali non stop:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126144
nosektg88
także nie będe tu się z Tobą wykłócał bo nie lubię kozactwa internetowego ćwicz,ćwicz a może Ci się uda a co do moich wypowiedzi to były one wywołane flustracją ponieważ jak widzę jak jakieś stare zalewusy (nie będe mówił kto) wypowiadają się o kiepski wynikach to sory,drażni to i tyle :)


Z tym "starym" to trochę przegiołeś, ale zalewus już nieaktualny. Najważniejsze, że "szacun na dzielni" jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2327
polenizowałbym na temat tej starości,czy nie aktualny to nie wiem,także nie będę się kłócił ,ale skoro tego typu kozak jak barano ocenia moją sylwetke na spoko a Ty uważasz,że słaba no to sorry,nie mówię,że nie wiadomo,jak wyglądam ale napewno nie kiepsko ,pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Joł joł! Wycieczki osobiste to sobie na pm można robić a nie u mnie w temacie Więc chiiiilll!

Zmieniony przez - rkarpinski w dniu 2013-04-05 20:25:34

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 304 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10031
dawaj nowe wpisy :P o treningu/diecie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
Właśnie. Potem za kilka lat, 130 kg Karp z 5 % BF będzie chciał pokazać dzieciom swój dziennik to tu takie dyrdymały będą ;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94722 Napisanych postów 364686 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669818
5% to chyba po wyfiletowaniu

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

pytanie

Następny temat

Cykl ->pomoc w rozpisaniu "czegos""ile"?

WHEY premium