SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Karpiu / Oby do jesieni 2013!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 224717

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2352 Napisanych postów 23627 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 202671
Karpiu działaj żeby dla wszystkich starczyło bo grono osób zainteresowanych rośnie....i wybieraj te lepsze gatunkowo, nie w hurcie jak to Hubert nazwał bez bonusów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1437 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 58965
Same księżniczki maja być porządne i nieśmiałe (porządnie się p******ą i nie śmią odmówić )hahah
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2352 Napisanych postów 23627 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 202671
Skoro ksieżniczki to już szykuję lakierki

Czli wpadacie ?



a to jakby ktoś miał jeszcze wątpliwości




Karpiu sorry za bałagan ale wiesz reklama dzwignią handlu

Zmieniony przez - Lasix w dniu 2013-01-28 00:43:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
HAhahahahaha ja pyerdolee

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
Chcialem teraz wstawic zdjecia pedala i napisac ze to bramkarz, ktory bedzie dokladnie przeszukiwal przy wejsciu, ale jednak nie, tym djeciem mogl bym popusc caly dzienik Karpia i to bym nie chcial GRUBA IMPRA U KARPIA hahaha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94667 Napisanych postów 364647 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669686

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
35min aero odwalone.
Nieźle idzie bo podkład muzyczny mam konkretny!





Dzisiaj barki. Zmiana treningu na bardziej intensywny.
Wczoraj nogi mnie zmiażdżyły.

Zrobiłem Kargule z kurczaka. Chyba za mało przypraw dałem bo są lekko jałowe ale takie inne zupełnie w smaku

https://www.sfd.pl/Kargule-t673193.html

Zobaczymy czy się przyjmie. Na razie mam tego na 2 dni.

Aha, na blacie 111,2kg
Aktualnie plasuję NPP na pierwszym miejscu jeśli chodzi o robienie masy. Nie tłuszczowej

Zmieniony przez - rkarpinski w dniu 2013-01-30 07:31:21

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 583 Wiek 53 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 26775
Karpiu, a nie połamałeś jeszcze klawiatury w pracy?! Nie rośnij już większy, bo serwery i bazy danych nie wytrzymają przeciążenia! A tak na poważnie sog za wytrwałość. Pzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Ludzie na szkoleniach dziwnie na mnie patrzą bo nie wyglądam podobno na informatyka
Ale jest to chyba pozytywne zaskoczenie. Chociaż serwery i macierze jest mi łatwiej nosić.
Nie wspominając już o UPSach. Lenistwo i ciężki gen zmuszają mnie do doyebania do pieca :D

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94667 Napisanych postów 364647 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669686
dobrze ci idzie masz gena do tego sportu

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

pytanie

Następny temat

Cykl ->pomoc w rozpisaniu "czegos""ile"?

WHEY premium