SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przygotowania do cyklu-do oceny

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2838

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1675 Napisanych postów 3703 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39225
Witam. Zaczynam juz zbierac srodki na nastepny cykl-planowany na poczatek wrzesnia. Po glowie chodzi mi takie cos-prosze o ocene i ewentualne korekty:

1-4 metka 30mg(axio)
1-11 susta 500mg/week(egipt/pakistan)
1-10 boldek 400mg/week(axio)
7-11 winko 30mg ed(axio)
12 week 3xHCG 1,500 eod
13-15 Clomid

Troche info o mnie:
Wiek: 28
Wzrost: 183
Waga: 98
Biceps: 43
Pas: 96
Dieta: Staram sie jak moge
Ostatni cyly: bedzie 4-5 miesiecy przerwy
Przebyte cykle: gowniarskie pojedyncze zabawy z omo, winkiem i chyba tez meta...pozniej 2 lata przerwy od silowni...4 lata przerwy od koksu i ostatnio byl pierwszy "powazny" cykl- meta, enan, npp.

Celem tego cyklu jest wzglednie duzo masy z mozliwie jak najlepszym ubiciem jej i poprawa jej jakosci w drugiej czesci cyklu.

Jak mnie mocno zaleje to wrzuce od 2 tygodnia do 6 Tamoxifen. Myslalem tez nad Clenem w fazie odblokowania ale nie wiem czy ma sens. I jak?

POWERED BY ...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
1-4 metka 30mg(axio)
1-11 susta 500mg/week(egipt/pakistan)
1-10 boldek 400mg/week(axio)
7-11 winko 30mg ed(axio)
12 week 3xHCG 1,500 eod
13-15 Clomid

zrobilbym to tak:
- metke bym wyrzucil (prop z susty szybko trzepnie)
-bolda ciagnalbym dluzej - tak 12-14 tyg
- winko dluzej o tydz moze dwa
-hcg 6 inj (1500ui eod , wyjda 2 tyg)
-odblok zaczynasz 3 tyg po suscie, w Twojej rozpisce jest za szybko

DreamChaser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 7040 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 85817
malo HCG
susta tam nie lezy w tym cyklu jakos
enan na poczatek, pozniej zejdziesz propem i winem, wtedy latwo wstrzelic sie w clom / nolve

NOX

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
e tam, susta to samo co enan, tylko szybciej sie zakreci i wolniej sie rozlozy. wg mnie wszystko jedno.

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 4804 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44754
srodki niepoprawnie dobrales do celu cyklu. mete bym wywalil i zamaist niej zrobil ladowanie propem lub zrobil fronta enanem. suste zamienilbym wlasnie na enana. a z chudzina sie nie zgodze, susta dla mnie nie ma porownania do enana. hcg w polowie cyklu 2 tyg po 1000ui e2d i tak samo pod koniec cyklu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 7040 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 85817
dokladnie 1.25-1,5g enana na 1y tydzien jak na Ciebie ladnie bujnie cykl :)

NOX

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1675 Napisanych postów 3703 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39225
ok-dzieki Panowie.

A wiec tak...nalegal bym jednak na suste a nie enana..takie bylo moje zalozenie od poczatku. Enana bralem ostatnio i mimo wszystko mix jakos milej wspominam...moze ze wzgledu na krotsze estry. Ewentualnie moglbym sprobowac cypio ale naprawde nie widze zadnych przeciwskazan przeciw suscie. Propa nie chce bic - nie chce kuc podwojnie dupy jak i tak bede walil jakiegos tescia... mysle ze to jeszcze nie moj poziom-jak zaczne walic po udach i barkach to moze bedzie to jakas opcja dla mnie...

A czemu wyrzucacie mete? Metka z Axio swietnie dzialala na mnie ostatnio-dlatego tez chialem uzyc jej ponownie. Co zlego w tej metce? Pamietajcie o moich wymiarach- moj cel jest taki zeby najpierw nabrac masy(meta+jakis tesc) a pozniej jak sie boldek rozkreci i dorzuce winko to popracuje nad poprawa jakosci tej masy.

POWERED BY ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
Zrobilbym lekka redukcje zanim wskoczysz na cykl, tak z miech na niskich weglach/ckd, w chvj aero i clen. Jak zjedziesz z oponom wtedy wskakuj na towar, propozycja Jordana wydaje sie calkowicie na miejscu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1675 Napisanych postów 3703 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39225
Moze dodam ze metke mam juz zakupiona od miesiaca. ok-dzieki Scorpio....dobry pomysl z ta oponka przed cyklem

POWERED BY ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
wg mnie przy 500mg/tydzien roznica miedzy enan a sust jest zadna, ale to oczywiscie moje zdanie.

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
Dasz metax+sust i znowu cie zaleje, widac po profilu ze masz tendencje. Jak mix to pozostawilbym solo, metax+enan ok. Susta wkreci sie wystarczajaco szybko.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Drugi cykl co e5d

Następny temat

gino po cyklu

WHEY premium