SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Karpiu / Oby do jesieni 2013!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 224938

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2397 Napisanych postów 9131 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 470175
porzuć WL, też kiedyś miałem ambicje, 190kg jak miałem 18 lat \w koszulce\ szło, nawet jakieś tam zawody wygrałem ale kontuzje właśnie tego miejsca w okolicach klatki\barku spowodowały, że nie ma sensu w to dalej się bawić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 841 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 47621
Jesli masz problem z barkiem, to bym odpuscil masowanie, wrecz przciwnie, skupilbym sie teraz na redukcji, tak zeby zrobic dobra podstawe do pozniejszej mas (jakosciowej). Treningi lekkie zdecydowanie i dodatkowo basen, rower - pogoda w sam raz itp. Prolo i deka jak najbardziej:) Ale to tylko sugestia, sam pewnie wiesz najlepiej jak to teraz rozegrac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 357 Napisanych postów 1970 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 69250
Marian 87.
porzuć WL, też kiedyś miałem ambicje, 190kg jak miałem 18 lat \w koszulce\ szło, nawet jakieś tam zawody wygrałem ale kontuzje właśnie tego miejsca w okolicach klatki\barku spowodowały, że nie ma sensu w to dalej się bawić

Nie wiem jak wygladalo twoje wyciskanie ale ta Kontuzja to jest pierwsza i podstawowa przy wyciskaniu na plaskich plecach....
Robiac mostek, nawet delikatny oszczedzamy tym barki i ta czesc bark-gora klatki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2447 Napisanych postów 24175 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402427
Karpik jak tam z Twoimi celami treningowymi bo sie pogubiłem troche, miała byc redukcja, teraz treningi pod wl, na poprzedniej stronie znowu jakas wzmianka o masie..?
jakie plany na najblizsze miesiace?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Była masa, koniec masy to zawody WL, od 17 czerwca ostra redukcja. Tak to wygląda.
Zobaczymy co będzie w poniedziałek na treningu.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126144
Nie forsuj się Karpik, może faktycznie lepiej trochę zrewidować plany i zacząć redukcję już teraz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112645
W poniedziałek się okaże wszystko. Spokojnie.

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
I dobrze, że nie porzuciłem WL. Zawodnicy z Tytan Team poprawili mi technikę. Zero dolegliwości ze strony barków.

180kg poszło na miękko. 2 x brąz, do 115kg senior i do 115kg OPEN.
Pierwsze dwa miejsca poza zasięgiem. Ponad 200kg to jeszcze niestety nie moja liga

Pozdro i do zobaczenia na WL SFD

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21533 Napisanych postów 30779 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870392
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 5059 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 134689
Gratulacje Karpiu ! Silna z Ciebie gadzina
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

pytanie

Następny temat

Cykl ->pomoc w rozpisaniu "czegos""ile"?

WHEY premium