SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Karpiu / Oby do jesieni 2013!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 224765

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Ale jako jedyny przytomny zauwazyłem, ze do ostatniego podejścia załozyli Ci 180 kg zamiast 185.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Mumin222
i o to chodzilo tak pogladowo.przy przeliczaniu na wage najmocniejsi zawsze w granicach 90-110.to musi sie wiazac z genetyka tak mnie zawsze nachodzilo na przemyslenia.typowe mezomorficzne skur...ele.duzo miesa malo tluszczu mocna silna budowa i kosciec.


Czyli to, ze mam 109kg wagi i w sumie tyle samo smalcu co inni 109kg zawodnicy ale oni są 2 x szersi i więksi to mogę tłumaczyć grubą kością?

Przy porównywalnym wzroście oczywiści

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Nie możesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Czyli jestem gruby jednak?

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126144
Zazdroszczę startu (choć ja to już w ogóle nie mam podjazdu, bo słaby jestem), ale bardziej spotkania. Szkoda, że to wszystko zawsze się odbywa tak daleko ode mnie

Przy Hubercie na pewno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Jedno wiem na pewno, jestem Wam wszystkim bardzo wdzięczny, że tak ciśniecie każdemu za brak nóg.
Przy niektórych zawodnikach wyglądałem jakbym robił nogi co najmniej 3 x wk Bociany masakryczne

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126144
Może to typowe wyciskacze, chude nogi, żeby wagi nie łapać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
Tam była taka konkurencja, gdzie na rurkach się podciągali, robili różne fikołki itd. (nie wiem jak to się nazywa )... tam to nawet moje nogi były duże, heh

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Street Workout Piękna sprawa to co oni wyprawiali, na żywo robi niesamowite wrażenie.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
i jakie jeszcze konkurencje były
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

pytanie

Następny temat

Cykl ->pomoc w rozpisaniu "czegos""ile"?

WHEY premium