SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Karpiu / Oby do jesieni 2013!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 224798

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2352 Napisanych postów 23627 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 202671
Ostatnio gotowało się tu trochę na temat treningu pleców to polecam obejrzeć i wysłuchać rad Kaia bo fajnie gada






...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126144
Dobrze, że się gotowało, bo zmieniłem trening pleców i czuję moc Zawsze się człowiek czegoś nowego dowie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Na jaki zmieniłeś? Możesz napisać? Ja dodałem te wiosła do klatki i wróciłem do ciężkich ciągów. Później już leci tylko wyciąg górny na Vce i coś delikatnego na pompkę jako ostatnie.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126144
Zaczynam od wiosłowania ciężkiego, potem wiosłowanie pół sztangą jednorącz, potem wyciąg górny chwyt neutralny, a na koniec wyciąg górny ściąganie stojąc na prostych rękach w szerokim chwycie (taka odwrotność przenoszenia za głowę)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Drugi trening WL:

Rozgrzewka wg Janka Łuki na barki, klatka rozpiętki, brama, gryf x 20, 60kg x 20

Trening:

1. 85kg x 6 / 100kg x 3 / 120kg x 3 / 145kg x 3 / 145kg x 3 / 160kg x 2 / 150kg x 2
2. Miało być aktywne opuszczanie ale jedyna osoba do asekuracji stwierdziła, że ma chore plecy i MC nie robi więc nie a rady mi pomóc
3. Trzymanie sztangi 20s 190kg / 190kg
4. Wyciskanie wąsko 90kg x 6 / 110kg x 4 / 130kg x 3
5. Pompki na poręczach 5 x cc / 5 x cc+10kg / 5 x cc+20kg

Troche aero i do domu

Dorzuciłem sobie po 10g monohydratu ed. Z rana i po treningu.

pozdro!

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112645
skint73
Zaczynam od wiosłowania ciężkiego, potem wiosłowanie pół sztangą jednorącz, potem wyciąg górny chwyt neutralny, a na koniec wyciąg górny ściąganie stojąc na prostych rękach w szerokim chwycie (taka odwrotność przenoszenia za głowę)

pull-over

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1009 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 13371
pompa jestttt? byku? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
Karpiu mi zawsze sie dobrze do rekordowych podchodzilo na lawie po treningu plecow,jak mialem je dobrze rozgrzane i spompowane

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
133mhz
Karpiu mi zawsze sie dobrze do rekordowych podchodzilo na lawie po treningu plecow,jak mialem je dobrze rozgrzane i spompowane


Miałem to samo. Masz 100% racje. Trzeba będzie na rozgrzewce przed zawodami zrobić jakieś wiosełko też chyba

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
wosek700
pompa jestttt? byku? :)


Zayebiście jest. Dzisiaj przespałem za długo przed treningiem i troche energię z żarcia zmarnowałem. Dałem przed treningówkę i 30mg halo i zyly już po rozgrzewce wyszly

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

pytanie

Następny temat

Cykl ->pomoc w rozpisaniu "czegos""ile"?

WHEY premium