SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Karpiu / Oby do jesieni 2013!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 224868

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Maniek dobrze Ci radzi

dodatkowe cardio trzeba uważać bo nie raz lepiej zrobić dodatkowy trening np coś w stylu obwodówki plus troche rowerka max 20-30min niż kręcić aeroby na czczo po godzinie... ale to moja teoria i też bym był za zbilansowaną normalną dietą nisko tłuszczową na takiej diecie jest największe nabicie glikogenem nie wypłukujesz się aż do zera, wygląda się dobrze na co dzień, moc na treningu jest coż no i stały progres, metabolizm tak nie siada cóż chcieć więcej, pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
Dlatego wiekszosc osob co juz maja starty za soba, wlasnie przeznaczaja na redukcje wiecej tyg i schodza powoli i tu chyba bedzie najlepiej jak wlasnie Karpik juz zacznie dzialac, wtedy moze ratowac sytuacje, i jeszcze troche manipulowac sylwetka, bo jak komus zostalo tylko 8 tyg do wyjscia i dowali do pieca jak srodki tak cardio tak niskie kcal, to moze byc zdziwiony - ja bylem a to dla siebie tylko redukowalem a polecialo tyle ze wrocilem na wage startowa s przed paru lat siegajac po koks
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
"Zero mięsa" napisał pierwszy klaun SFD
Prawda taka, że w tak chooyowym świetle każdy wypadnie blado i płasko. Nie ma jak tu ocenić czegokolwiek.

Zmieniony przez - Hubert81 w dniu 2013-10-11 23:10:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
mm1986
Dlatego wiekszosc osob co juz maja starty za soba, wlasnie przeznaczaja na redukcje wiecej tyg i schodza powoli i tu chyba bedzie najlepiej jak wlasnie Karpik juz zacznie dzialac, wtedy moze ratowac sytuacje, i jeszcze troche manipulowac sylwetka, bo jak komus zostalo tylko 8 tyg do wyjscia i dowali do pieca jak srodki tak cardio tak niskie kcal, to moze byc zdziwiony - ja bylem a to dla siebie tylko redukowalem a polecialo tyle ze wrocilem na wage startowa s przed paru lat siegajac po koks


wow, some strong broscience lol
Piszesz tak jakby mial sie spieszyc, a skoro ma sie spieszyc to czym wiekszy deficyt tym lepszy,
mieso nie spadnie, nie ma takiej opcji i Tobie tez nie spadlo, tylko tyle tego tam bylo poprostu
Ja juz NIGDY nie bede redukowal w sposob typu wysokie wegle, cardio, 16 czy wiecej tyg redu, bo to jest najgorsza metoda(wg mnie) i zarazem najbardziej poopularna, bo najbardziej spopularyzowana na lamach bzdurnych gazet opartych na klamstwach i mitach

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
Mozliwe ze jest tak jak mowisz, mi generalnie chodzilo o cos innego, tylko to zle ujalem chyba, chodzilo o to nie zeswinic sie na masie, zeby pozniej nie bylo ciecia i ciecia bo psycha potem siada jak woda zleci, wiesz co mam na mysli. Ja wole dluzej, mimo ze efekt bedzie pewnie taki sam to psychike przezywczajam do tego ze znow jestem szaraczek w koszulce L u mnie optymalna redu jest 12 tyg, bez pospiechu, ale ja starszy czlowiek juz i wchodzenie z cardio powoli np 4x20 minut i dodaje powiedzmy 5minut co 2 tyg, czy tam zwiekszam intesywnosc, bo ja osobiscie nie umie z masy zejsc i odrazu 8 tyg ostrego cardio itp, wole sie rozkulac

Zmieniony przez - mm1986 w dniu 2013-10-12 06:51:04
...
Napisał(a)
Usunięty przez MarcelQ za pkt 1 regulaminu
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1895 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 27862
Miczel święte słowa! Uważam dokładnie tak samo jak Ty. Ja zrobię identycznie, co prawda pierwszy raz tak polecę ale zrobię UD2, czyli od razu bez ceregieli ucinam kalorie, nie będę się zabijal na rowerze po 2 godziny dziennie i do tego jeszcze wstawał o 5 rano. Skoro metoda działa to dlaczego z niej nie skorzystać?

jakiś czas temu moj znajomy mi mówi że te wszystkie wymyślne diety można sobie obic o kant dupy, że kiedyś nikt czegoś takiego nie robił i też bylo dobrze i też startowali, że teraz to każdy chce jak najmniejszym kosztem. Ma rację, ale tak jak napisałem wyżej, nie po to ktoś to opracował (w dodatku to działa) żeby z tego nie korzystać. Po co się j**ać skoro można funkcjonowac jak człowiek. Ja wiem jak wygladalem na ostatnie tygodnie przed startem, nie do życia zupełnie. Spanie, sranie, jedzenie. w pracy nie ma gościa. Nie mogę tego powtórzyć teraz i robić redu pół roku.

Ale dla Karpia doradziłem jednak zbilansowaną, bo nie wytrzyma na takim rygorze do marca. Ewentualnie teraz wejśc na zbilansowaną, a na 10-12 tygo do debiutów jakieś restrykcyjne UD2.

Zmieniony przez - Manieczki8 w dniu 2013-10-12 10:53:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5121 Wiek 111 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 82037
lepiej niech sie wytnie ile da rady potem moze odpoczac na zbliansowanej i znowu wskoczyc na vlcd albo ud2 , masy i tak juz tu nie ma co szukac jesli debiuty w planach, a po paru tyg zbilansowanej i tak bedzie zmeczony dieta i aero wiec lepiej odrazu zaczac z grubej rury


Zmieniony przez - konamb w dniu 2013-10-12 11:15:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 4161 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 120116
Gazety, tv, internet, wszędzie przez tyle lat trąbili, że redukcja musi być długa powolna bo poleci mięcho i nic z Ciebie nie zostanie. A po co ? Po to żeby jak najdłużej łykać bcaa, spalacze i inne wynalazki, które miały oczywiście cudownie ochronić Twoje mięśnie :<
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
To co mogę Wam na pewno napisać, alkoholu nie wolno pić jednak na takiej rygorystycznej diecie.
I ja też już pił nie będę

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

pytanie

Następny temat

Cykl ->pomoc w rozpisaniu "czegos""ile"?

WHEY premium