SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Karpiu / Oby do jesieni 2013!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 224927

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 583 Wiek 53 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 26775
Łodzianin, skąd ja to znam:) W zeszłym roku latem odważyłem się na 140 na klatę. Zrobiłem bez większego wysiłku, ale mimo deki z teściem i zniknięcia wszystkich kontuzji po tej próbie czułem łokieć i bark. Od tej pory schowałem dumę do kieszeni i nawet na cyklu max to 100 na ławce prostej w serii 10-12 powt. Poza cyklem żeby się waliło i paliło max 60 kg w superseriach ze zdejmowanym obciążeniem (60,50,40) x 10,12,12, bez odpoczynku albo kilka sekund żeby zdjąć obciążenie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Te Kargule są pyszne. Dałem zamiast mąki zwykłej tą typ 2000 pełne ziarno, rewelka. Zrobiłem sobie na 2 dni

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94715 Napisanych postów 364681 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669793
Karpiu to sobie zrób https://www.sfd.pl/Piersi_low_carb_by_malinowa.-t476414.html 

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Robiłem, tez mi bardzo smakowało ale za dużo roboty przy tym. Ma być szybko i smacznie

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94715 Napisanych postów 364681 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669793
Kebab

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 1720 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22401
Karpik stare pierdoły pisza w Twoim temacie to i ja sie wtrace.Niby nie na temat ale chodzi mi o te dume Rysia która schował do kieszeni.otóz kiedys kiedy było na sali dosyc sporo małolatów i lasek , nałozyłem sobie na Szmita sporo zelaza.Mało tego zablokowałem ławke.Jak zablokujesz ławke to jak cie przygniecie nie wyleziesz mam nadzieje ze wiadomo o co chodzi..Jak nie zablokowana to jakos sie wysuniesz. Podszedłem do wyciskania z odpowiednim aktorskim machaniem lapami, sapaniem , darciem sie przy zdejmowaniu ciezaru itd.To była moja największa porazka. Zrobiłem to bez asekuracji i dusiłem sie jak d****.Małolaty musiały zdejmować ze mnie zelazo.Drugi raz to dosyć duzy cieżar na skosie bez rozgrzewki.Skutek - 13 miesiecy ćwiczyłem patykiem od szczotki, korbka taka jak przy studni, zastrzyków i zabiegów nie wspomne. I przewartosciowałem metody.Uważam że mniejsze cieżary z dobra technika tez super robia sprawe.Zresztą w pewnym wieku bardziej sie mysli aby ocalic to co sie zyskało, zachowac zdrowie i sprawnosc, SEXUALNA też Chociaz nie powiem ciezar kusi ale rozsadek musi zwycięzac.

Idąc ciemną doliną zła się nie ulęknę, gdyż to ja jestem ten najgorszy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94715 Napisanych postów 364681 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669793
ciężar pewnie że kusi,i potem są skutkina pewno przy budowie masy jest to ważne,ale wszystko z głową.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Mnie ciężary zawsze kusiły stąd ten wybryk ze startem w zawodach WL.
Tak informacyjnie:
Zmiana firmy jeśli chodzi o testy. Przesiadam się z Enan Dax na PMP i z prop Biosiry na Balkana.
Co do balkana raczej nie mam stresów, że będzie działać. Co do PMP raz miałem lekko zaniżonego Cypio, ale działał
Badania za 2 tygodnie.
Wbiłem dzisiaj prawie 4ml w bark. Przyjął to bez problemu i bezboleśnie. Czuję, że nie ma propa z biosiry bo iniekcja też nie boli .

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 583 Wiek 53 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 26775
Herman, dobra historia! A teraz moja: Przychodzi dwóch koksów po jakieś 120 kilo, wielcy i mega zapuchnięci jak prosięta, na klatę zakładali 140 kilo. Klatę robił też mój ziomek instruktor w jednym z łódzkich klubów. Waga jakieś 87 kilo, wzrost średni. Nabity jak chooj, samo mięso. Ci dwaj sapią jak parowozy, rzucają tymi talerzami po 20 kilo jakby to jakieś zawody na plaży były. On podchodzi i robi z nimi bez wysiłku serię. Oni wytrzeszczają gały. On dokłada do 160, robi serię. Potem ciśnie 180 razy trzy. Tych dwóch więcej nie przyszło.

Zmieniony przez - Rysiek01 w dniu 2013-01-30 11:58:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Też miałem jeszcze niedawno ambicje podnieść 300 kg w mc ważąc <95 kg. Obecnie mc wykonuję na ciężarze max 120 kg, i tak czasem odczuwam dyskomfort w lędźwiach.
Mimo, że podchodziłem do tego z głową i siłę budowałem miesiącami, to i tak odczuwam teraz tego skutki.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

pytanie

Następny temat

Cykl ->pomoc w rozpisaniu "czegos""ile"?

WHEY premium