SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Karpiu / Oby do jesieni 2013!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 224834

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
nosektg88
sory kolego jak dla mnie za bardzo tu się napinasz forma przeciętna i jak dla mnie to bardzo cieńka jak na zawody.


Sorry kolego ale nie jestem Twoim kolegą, to nie CB radio, że kazdy nieznajomy to Twój kolega

A po drugie jakbyś poczytał a nie oglądał tylko zdjęcia to wiedziałbyś "gościu" że postawiłem sobie cele, które w zależności od wyjściowej formy z końca czerwca będę dalej realizował lub nie.

A po trzecie, zawody są w listopadzie.

Więc, cytując Ciebie, na spokojnie, bez spinek :

nosektg88
słysze takie gatki to nie wiem po co to forum


nosektg88
także,nie zaśmiecaj mi tematu gościu


Aha, serio nie mam problemów z przyjmowaniem krytyki,
ale konstruktywnej.

Zmieniony przez - rkarpinski w dniu 2013-04-04 21:24:18

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
lordknaga
tak jak prosi z usa, po treningu zamiast prochu, to pasteryzowane jajko bial jest duzo duzo lepsze


Pasteryzowane + mniej prochu. Samo pasteryzowane musi mieć wredny smak

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A w PL w ogóle jest dostępne takie pasteryzowane ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Tak jest opisane to co ja kupuję:

- Płynne białko (wybija treść jaj kurzych, wysoka jakość dzieki aseptycznej technologii ULTRAPASTERYZACJI (UHP) i pakowaniu w lini FULL ASEPTIC);

A mają jeszcze białko w prochu:

- Proszek z białka jaj (albumina pienista super, albumina pienista, albumina żelująca super, albumina żelująca).

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 583 Wiek 53 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 26775
Karpiu, wiem że nie potrzebujesz "dobrych rad". Wiem też, że wszystko jest do zrobienia, nawet forma wystarczająca na zawody w listopadzie. Pytanie tylko, jeśli miałoby się to odbyć kosztem zdrowia, czy warto? Pewnie wiesz, jakie konkretne cykle walą profesjonalsi. I do czego Ci to potrzebne? Żeby coś udowodnić różnym krytykantom? Moim skromnym zdaniem na chwilę obecną postęp bardzo duży od początku Twojej przygody z BB.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 1720 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22401
Karpik a zerknij jaka jest data wazności.I jak tam bedziesz zapytaj czy prowadza sprzedaz wysyłkowa. Fajna sprawa takie białko. Co do formy to nie pękaj.Jest ambicja, to najwazniejsze. Kawał chłopa
Jesteś jak diament - ociosać troche i bedzie brylant heheh Ja tam kciuki trzymam i wierze w sukces.

Idąc ciemną doliną zła się nie ulęknę, gdyż to ja jestem ten najgorszy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
Chyba mozna kupic tylko na miejscu, nie robia wysylek, ktos tu chyba pisal ze Karp zostanie zatrudniony jako wysylator tego bialka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Rysiu, od Ciebie każda porada się liczy. Wiem jakie cykle walą prosi a ja na pewno nim nie zostanę, chociaż kto wie

Nie będę orał sobie zdrowia mega dawkami bo (mimo tego co jest ogólnie przyjęte) widzę po sobie, że działają dawki mniejsze. Skutecznie wrzuciłem kilka kg masy i nie tylko tłuszczowej na 500mg nandro/wk.
Pewnie z biegiem czasu przestanie wystarczać ale to jeszcze chwila.

Trenu dawki kosmiczne nie będą szły. Jeśli 100mg e2d będzie na mnie dobrze działało to nie mam potrzeby wbijać 150/200 itd

Cały czas o tym myślę i rozważam najlepszą opcję.
Co do zawodów konsultuję sobie różne rzeczy z Darkiem i wiem jedno. Jeśli okaże się
po tej redukcji na koniec czerwca, że mam gino to nie chcę się nawet pokazywać na żadnej scenie
póki tego nie wytnę.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2397 Napisanych postów 9131 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 470172
wcale nie trzeba walić nie wiadomo ile żeby zrobić dobrą forme
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
Tylko należy dodać, że określenie "dobra forma" to pojęcie względne

Zgodny z regulaminem.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

pytanie

Następny temat

Cykl ->pomoc w rozpisaniu "czegos""ile"?

WHEY premium