SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Karpiu / Oby do jesieni 2013!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 224900

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 5059 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 134689
A ja mogę - TSH 7,2, jeje. Niebawem USG tarczycy, euthyrox już walę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 1720 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22401
Karpik to odchylenie ft4 to pestka.Chcesz to wyrównac dla spokojnisci kup jakis preparat z jodem koszt pare Nie przejmuj sie tym. Jod Ci nie zaszkodzi Zerknij. http://www.i-apteka.pl/product-pol-1601-KELP-x-50-tabletek.html 

Idąc ciemną doliną zła się nie ulęknę, gdyż to ja jestem ten najgorszy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 3235 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 92723
Nie wiem jak jest na bombie, nie znam się. Ale normalnie, skoro ft4 masz za niskie to swiadczy o jakiejs tam juz niedoczynnosci tarczycy. Sam sie leczę na niedoczynnosc już 2 lata i jakby moja prowadzaca endokrynolog zobaczyła taki wynik to przepisała by euthyrox -lek na niedoczynnosc tarczycy. Ale zaznaczam, że nie posiadam wiedzy jak to wygląda na cyklu bo być moze takie odchyły to norma. No i druga sprawa co endokrynolog to inna opinia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Akurat tarczyce badałem pierwszy raz w życiu. T3, o ile w ogóle było tam T3 jadłem w zeszłym roku w okolicach wakacji więc nawet jeśli to już by wróciła do normy.
Euthyrox to jest tylko T4, tak? Wolałbym novothyral :P

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 192
moze autor tematu sie nie obrazi ale mam takie ogolne pytanie
coraz czesciej widzi sie bicie takie ze np enan+ prop. Jeszcze niedawno odradzalo sie laczenie 2 rodzai estrow testa w cyklu.Oczywiscie pomijajac mix.
Lepszy sposob niz bicie samego enana badz propa? jak to sie przewaznie robi 250 enana tyg a co 2 dni prop normalnie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 3235 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 92723
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
szymi11
moze autor tematu sie nie obrazi ale mam takie ogolne pytanie
coraz czesciej widzi sie bicie takie ze np enan+ prop. Jeszcze niedawno odradzalo sie laczenie 2 rodzai estrow testa w cyklu.Oczywiscie pomijajac mix.
Lepszy sposob niz bicie samego enana badz propa? jak to sie przewaznie robi 250 enana tyg a co 2 dni prop normalnie?


Ee, za co obrazić
Krótki estr to krótki estr, szybciej działa, lepsze libido, samopoczucie.
Enan w podkładzie, żeby nie lecieć e2d. Na to przyjdzie pora na redukcji
Świetnie się czuję na takim połączeniu.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1453 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 32653
warto przybic 250 eweek enana do cyklu propa, stezenie sie tak nie wacha, syfy nie wylaza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Nie ma lipy

30kg zakupione i się konfekcjonuje

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
Domyslam sie, ze hurtownia? Iles dal za kg jesli mozna?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

pytanie

Następny temat

Cykl ->pomoc w rozpisaniu "czegos""ile"?

WHEY premium