SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Karpiu / Oby do jesieni 2013!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 224829

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Wrzucam raz na jakiś czas. Podobno sama kasza zakwasza organizm jakbym jadł cały czas tylko ją.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja nienawidze smaku kaszy
a ryz wole parboiled niz basmanti%)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 113 Napisanych postów 1214 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 198665
mozna tez pieczywo zytnie i makrony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2755
Karpiu świetny DT! Forma elegancka. Jak samopoczucie na ace?

Zmieniony przez - ankolfaka w dniu 2013-05-10 17:17:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Eleganckie :D Śpię więcej niż bez trenu

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
tak apropos SX ... sam swego czesu zakupiłem. Pierwszy test przeprowadzony kompletnie na pałę, po prostu listonosz przytargał, to łyknąłem kapsa i się zaczeło. Wyćpanie konkretne. Pobudzenie opór. aż mnie rwało żeby coś robić, działać, skakać pływać minusem były uderzenia gorąca. Czasami do roboty jak szedłem to brałem, jak np. kawy nie wypiłem z rana albo krótko spałem. Mimo, iż pracuję "umysłowo" to SX dawał ciekawe doznania. Ale te uderzenia gorąca sprawiły, że nie jem regularnie, tylko okazyjnie.

Dałem tez pakiet koledze, który miał zacząć ćwiczyć bo chciał schudnąć (ale żaden wybitny grubas). Zjadł kapsa, spodobało mu się. Wziął do pracy, dał jakiejś pannie, ta się zerzygała i poprosiła o więcej Chłopak twierdzi, że przez 10 dni nie trenując schudł 2 kg, ale pobudzenia nie czuje po tygodniu regularnego stosowania, Mimo to ciśn ie dalej

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Troche wczoraj potrenowałem i zrobiłem plecy
Inaczej niż zwykle bo potrzebowałem małej zmiany. Same wolne ciężary.

1. Podciąganie do klatki 5 x max
2. Wiosło nachwytem 12/10/8/6
3. Półsztanga 12/10/8/8
4. MC 10/8/6/4

Cardio na bieżni. Łydki się nie pompowały, wręcz sam stawałem na palcach żeby dopinać łydkę. 30 minut poszło jak z płatka, HR=153

Proszę o korektę półsztangi bo chyba zupełnie nie ogarniam ruchu a ćwiczenie mi się podoba.











Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 643 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 45510
Karpiu - pewnie już było, ale ciężko mi przejrzeć 195 stron. Co to masz za model słuchawek?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 260190
karpik chcesz w końcu poprawić plecy to rzuć to pedantyczną technikę w pisdu i odyeb cieżaru bo inaczej nic z tego nie będzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
sluchawki do kontaktu z baza

dobry chłopak ze złymi nawykami

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

pytanie

Następny temat

Cykl ->pomoc w rozpisaniu "czegos""ile"?

WHEY premium