SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Karpiu / Oby do jesieni 2013!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 224923

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Havok, po jednej z ostatnich rozmow z jednym z uzytkownikow forum wiem o tym bardzo dobrze
Jak nie idzie, walimy 1g/wk i juz

Na razie po prostu nie mysle nawet o takich dawkach

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 678 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 51530
Pare dni tu nie zaglądałem, ale nigdy nie jest za późno, żeby kopa w doopsko zasadzić.... na szczęście, ma się rozumieć! I nigdy nie jest za późno na marzenia, nawet na te najbardziej poyebane Ładna relacja i widać zapał! Tak, czy srak, masz następnego kibica... PowodzeniaV

Zmieniony przez - Coorgan w dniu 2012-12-02 01:19:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3984 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27522
Bez zdjec na starcie bez sensu relacja- umrze smiercia naturalna jak UcantMe relacja. Poza tym nie podoba mi sie twoje podejscie do brania non stop- o czym wspomniales w jakims temacie o odbloku piszac, "co za gosc- bedzie odblok robil" czy jakos tak. Nawet ja niedlugo zrobie przerwe.

Nie ma trudnych genów. Są tylko za niskie dawki

SoK nie wchodzi. Niestety nie zawsze to pomaga, slyszalem o przypadkach gdy prowadzacy jak nie wiedzieli co robic z zawodnikiem jeynie to potrafili doradzic. I zwykle dalej byla kvpa. Tak ze wyzej dvpy nie podskoczysz imo. Lub bez odpowiedniej wiedzy/fachowej opieki.
Nie kazdy moze jezdzic do faraha jednak. Ciekawe ile bierze za konsultacje. I co by doradzil.


Nie odpisał mi czy mogę pisać kim jest. Nie każdy chce mieć fejm jak Koniu :P
Brzuch 3x bo tak mam w planie i tak będzie


Jesli chodzi o usera Koniu 151 czy jakos tak to sie nie wypowiadam na jego temat choc pare opinii slyszalem- czy prawdziwe nie wiem, czy dobre czy zle tez nie napisze- byc moze rozne. Nie pytac mnie jakie bo i tak nie powiem, nawet na priva. Dziekuje dobranoc.

Jak ktos cos pytal na priva to odpisze jutro, znaczy dzis ale pozniej.

Zmieniony przez - Nacjol255 w dniu 2012-12-02 01:48:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Nacjol, tam z odblokiem to był żart, wiadomo, że zrobię i w końcu tak będzie. Relacja nie umrze bo akurat ja mam zapał do tego i lubię prowadzić takie dzienniki. Osobą dzięki której chcę stanąć na nogi jest Dariusz, mam nadzieję, że dzięki jego radom pójdę w końcu w dobrym kierunku. I tak na przestrzeni 2-3 lat zrobiłem zayebisty progress. Nikt z Was nie czytal pewnie mojego dziennika w odchudzaniu, ale swoją drogą mogę pochwalić się na pewno jednym zdjęciem.



Koniu jest świetnym fachowcem jeśli chodzi o odchudzanie. I tego mu się nie odbierze.
Teraz chcę czegoś innego, zupełnie innego, dlatego nasze drogi się aktualnie rozeszły

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1557 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31244
Powodzenia. Będę śledził.

Taka moda na te dzienniki może i ja sie zdecyduje.
Z punktu w którym jestem i tak nie można niżej zlecić to były postępy na bank hehe


Ile czasu leciales na diecie od konia? Bo chyba trochę krócej niż miedzy foto 1 a 2 ?

!!! TESTER !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126144
Ładnie Karpiu. Od trolowatego komputerowca do sportowego informatyka. Brawo. Teraz ze zdjęcia z Tchp widzę, że trochę bardziej zalany jesteś, ale progres imo będzie.

Relacja pewnie nie padnie, bo jak ty tyle gadasz co piszesz, to jesteś w stanie zagadać każdego na śmierć. Pozdr i ciśnij mięcho.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 55 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3992
powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Powodzenia będę śledził
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 9424 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52877
Powodzenia !!

"Trening,dieta,suplementacja,farmakologia-mój żywioł "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dobra przemiana karp!
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

pytanie

Następny temat

Cykl ->pomoc w rozpisaniu "czegos""ile"?

WHEY premium