SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Karpiu / Oby do jesieni 2013!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 224776

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Ciekawe po czym ja to stwierdzę, że się całkowicie wypłukałem

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2032 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35414
"Miczelx Wide Pride -Mam tu na mysli jak schodzi ponizej 8% "- Czyli powyżej nie powinno się mieć problemów z libido mimo wypłukaniu ? Sorki za spam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ciężko to wybadać to wypłukanie, ja odczuwałem to jako brak siły, chodzi mi o taką siłę na treningu, miałem problemy z bazowymi ciężarami oraz wygląd sylwetki, twarz sucha, płaski brzuch, średnie samopoczucie i tak jak napisałeś spadek wagi nawet o 2-3 kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak nie będziesz miał już siły na aero, będziesz spadał z bieżni czy rowerka to znaczy, że wypłukany.
też jestem zdania, że niski bf to spadek komfortu, jak mam na granicy 8 to są duże wahania nastroju, libido prawie zero, skupienie bardzo ograniczone, trzeba dużo "wspomagaczy" a to tylko szkodzi, szkoda zdrowia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2032 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35414
Czyli ten sport to nic dobrego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Ale właśnie to w nim kochamy

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Wyplukanie mozesz ocenic po spadku masy ciala i po wygladzie, czy bedzie to calkowite czy prawie calkowite czy hooy wie co , to tego nie ocenisz precyzyjnie, ale robiac UD2 tak jak nalezy powinienes byc wyplukany, Mcdonald to dokladnie policzyl, my nie musimy sie juz tym przejmowac

buli09876
"Miczelx Wide Pride -Mam tu na mysli jak schodzi ponizej 8% "- Czyli powyżej nie powinno się mieć problemów z libido mimo wypłukaniu ? Sorki za spam :)


Niezupelnie tak, im nizej bf tym gorzej, ale problemy zaczynaja sie szybciej, kazdy deficyt kaloryczny ma negatywny wplyw na libido

Zmieniony przez - miczelx w dniu 2013-09-06 10:32:58

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Rewelacja

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Dzisiaj jeszcze 2 obwody polecą i aero, jutro też na czczo poleci aero i fbw szybkie a wieczorem insulinka

Miczel jak to rozegrać w ten czwarty dzień? Przed treningiem szejk wpc + carbo i od razu po treningu carbo + wpc + insa? Insę dać przed szejkiem, w trakcie, czy jak?

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1895 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 27862
Wypłukany, czyli płaski na maxa i w ch**owej formie, w takiej że pomyślisz sobie "po co ja to robie, miałem wyglądać zaj**iście a wyglądam jak p***a" No ale to cały urok, musisz wyglądać do bani, żeby zrobić ładowanie i spuchnąć
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

pytanie

Następny temat

Cykl ->pomoc w rozpisaniu "czegos""ile"?

WHEY premium