SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak ćwiczyć hantlami 10kg???

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 12119

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6
Witajcie!!!
Wczoraj zakupiłem hantle 10 kg i chciałbym zacząć ćwiczyć tylko nie wiem jak. Chciałbym przybrać masy mięśniowej a najbardziej biceps. Nie wiem ile ćwiczyć i jak pomożecie?
Mam 14 lat
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 602 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16781
jak ćwiczyć? skutecznie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 918
z prawej strony masz atlas ćwiczeń. Biceps chcesz tylko robić... ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2367 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45570
SEZOOOOON A tak poważnie to musisz ćwiczyć całe ciało a nie tylko bajca, ułożyć porządny plan. Musisz mieć jakąś dietę żeby te treningi coś dawały. Jeżeli nie chcesz spełniać tych warunków to machaj sobie tymi hantelkami dla rozrywki

Zmieniony przez - bugi24 w dniu 2012-06-09 11:36:56

Pozdro poćwicz ;D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 761 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10642
samymi hantlami wiele nie zrobisz ale jak kupisz np jeszcze drążek rozporowy i wstawisz go do drzwi to możesz zacząć trening domatora, a tak poza tym to zawiało SEZONEM

kurczak, ryż i kreatyna zrobią z Ciebie skurvvysyna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 4191 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44168
nie wysilajcie koleś ma 14 lat, dziś chce być pakerem jutro strażakiem ....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 602 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16781
no uf dowartosciowali sie chłopcy ze cwicza od paru miesiecy a tu sezooon przyszedł :D jedni do drugich pasują w sam raz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2367 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45570
@marmur popatrz jakie mają staże te osoby co udzielają się w temacie a potem pomyśl zanim coś napiszesz

Pozdro poćwicz ;D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 3159 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31158
Sami kiedys mieliscie po 14lat, i chceliscie miec zaj**iste bajcepsy. Zrozumicie go...:) No ale, niestety, nie masz co robic samych ibcepsow, ogolnie, polecalbym Ci, pompki, podciaganie na drazku, robienie brzuszkow....duzo biegania, a za ciezary wez sie innym razem, za rok lub dwa, przez ten czas zbieraj kase na wiecej sprzetu, bo 10kg na hantelce to malo, starczy Ci to na miesiac.
1

"Cudze mięśnie zawsze wydają się większe"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 602 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16781
nie wiem co to znaczy sezonowiec. Ten co cwiczy wiecej jest jakis lepszy? co mnie to obchodzi jak kto cwiczy, to nie moje zycie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 940 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20203
Osoba zaczynająca ćwiczyć w porze wiosennej, robiąca formę na lato.

Zmieniony przez - Ikis w dniu 2012-06-10 04:42:43
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

obciazenia na silownie

Następny temat

Podstawowe lektury młodego kulturysty

WHEY premium