SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczmy razem!-wyskok vol.4

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 246490

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Trzymaj się Sołtys...
Day, poczytaj temat, to będziesz wiedział
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
soltys gral w zubrach bialystok o ile wiem :) a jego wiedza wynika z wlasnego doswiadczenia,i lektury
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 97 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1377
Aaa rozumiem ;d Bo w sumie no przeczytałem trochę i czytałem o treningu soltysa stąd też nie wiedziałem kim on w końcu jest ; )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ludzie na jego treningach robią 100+ cm wyskoku i nie są to odosobnione przypadki...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 108 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4074
Wracaj jak najszybciej do zdrowia sołtys! :)
Myślicie,że przy budowie wyskoku warto wykonywać ćwiczenia typowo na łydki (wszelkiego rodzaju wspięcia) czy jest to niepotrzebne? Bo w żadnym planie sołtysa nie widziałem takich ćwiczeń.
Jeszcze jedno. Mam zamiar zacząć ćwiczyć planem naszego mistrza,ale jako,że skaczę głównie z jednej nogi to zastanawiam się nad małą modyfikacją lub dodaniem jakiegoś odpowiedniego ćwiczenia, które pomogłoby mi zwiększać taki wyskok. Co mi radzicie? ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
lydki to najsliniejszy miesien czlowieka, ciagle pracuje podczas chodu,biegania,podskokow, jestes w stanie zrobic tony wstepowan na 1 lydce :) nie cwicze wogole lydek. gdzies czytalem ze wogole im chudsza lydka tym szybciej sie kurczy achilles
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 519 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21642
masakra sołtys, szkoda, że taka diagnoza ;/ 3maj się i zdrowiej jak najszybciej sołtys!!!! ja upycham jakieś plyo do planu, bo chyba brakuje, co dziwne, bo sporo mam siatkówki w tygodniu, zobaczymy jak wyskok pójdzie z plyo :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
ja 2 gi tydz plyo. w ten pon tak dowalilem. ze wtorek spalem pol dnia. a dzisiaj na 298 nie moglem wsadzic:) po plyo wyskok spada, a po regence wraca z nadwyzka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 5422 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45681
@Hadżbe Siła skurczu zależy min. od przekroju poprzecznego mięśnia, także szczerze wątpię w sens tego, co wyczytałeś.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 519 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21642
a jakie ćwiczenia robisz z plyo, Hadzbe? bo szczerze mówiąc, wypadły mi dawno i nie dokładnie pamiętam jakie to były ;)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Poprawa dynamiki i skjoczności i ogólnej wytrzymałości biegowej

Następny temat

Typer tenisa - Cincinnati 2012

WHEY premium