O, Radziu wrócił
Bolek, na pewno Student dowodu nie ma, wiesz że na tym forum lat dodają
Bolek, na pewno Student dowodu nie ma, wiesz że na tym forum lat dodają

Ilość wyświetleń tematu: 249212

. Wczoraj obmyśliłem sobie nowy trening:
. Co z tego wyjdzie, zobaczymy...Półmaraton w 1:57:11! :)


Półmaraton w 1:57:11! :)
pozdrawiam."Mądrości swych dla planów złych nie wlewaj w nich, nie wolno Ci.."

dalej mi się nie chce
; Tobie łatwiej, bo jakby częściej bywasz na siłowni
(znaczy w fitness center
)
Półmaraton w 1:57:11! :)
ale ciiii nie mów moim klientkom
napinka to chyba łydki mi najlepiej wychodzi, więc nie będe się wygłupiać

Nasz sklep
Mega promocja
Podobne tematy
Artykuły