SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

radosuaf/BLOG/dlaczego bez diety i treningu nie wychodzi :-D

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 213330

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 118 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 579
Jak na 5 miesiecy opieprzania to niezle
Dla mnie najwieksza zmiane widac w obreczy barkowej i brzuchu. Cacy.

Lepiej dużo robić, a mało gadać.

Moj BLOG http://www.sfd.pl/Nowinka_/_BLOG_/_redukcja_+_poprawa_formy!-t413901.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Chudziutki ten moj "maz"
Slicznie Radziu, dalabym Soga, ale nie wchodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Patka, mięcha trzeba nabrać, ale do spalenia jeszcze zostało sporo. 15,5% BF mnie średnio satysfakcjonuje. Jak by to podzielić przez 2, byłoby git . Ale redukcja trochę mnie już męczy... Może za tydzień zacznę HST z dietką lekko na plus. Trochę się boję, ale do odważnych świat należy...

nowinka, dzięki - do mojego celu brakuje w barkach +5 cm i w pasie -2 cm, ale się zrobi

Izabelka, dziękuję, mimo, że z tym chudziutkim przesadzasz .

Skończyłem przed chwilą oglądać "Sztuczki". Ze smutkiem odnoszę wrażenie, że polska kinematografia przebiła kolejne dno i dalej sprawdza, co jest poniżej... Oczywiste jest, że filmów pokroju "Titanica", "Władcy Pierścieni" czy "Harrego Pottera" (co bynajmniej nie znaczy, że uważam je za dobre, wręcz przeciwnie) mieć nie będziemy, bo nas na to nie stać (co dobrze ukazuje "Wiedźmin" ), ale byłem całkiem niedawno na hiszpańskim "Sierocińcu", czeskich "Butelkach zwrotnych", norweskim "Kłopotliwym człowieku" i wszystkie te filmy, mimo braku powalającego budżetu, były lepsze lub gorsze, ale dobre. I europejskie. A tutaj? Znowu Wałbrzych (obecnie polskie Hollywood chyba), znowu syf, znowu smutek, znowu fabuła bez sensu... Strasznie się umęczyłem, żeby to obejrzeć do końca.

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 118 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 579
Pewnie ze sie zrobi :) Wszystko sie zrobi jak sie chce, a jak nie to mlotkiem

Zmieniony przez - nowinka w dniu 2008-06-30 01:40:47

Lepiej dużo robić, a mało gadać.

Moj BLOG http://www.sfd.pl/Nowinka_/_BLOG_/_redukcja_+_poprawa_formy!-t413901.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3023 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21590
Wreszcie photosy!
A ja od wczoraj miałam problemy z netem i...przeoczyłam..
No nie spodziewałam się,że jest tak dobrze!
Duuuża różnica w barkach, no a do tego rzeźba nóg i tricekEhem..
SOG duchowy, inny nbie wejdzie

Tak trzymaj!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6515 Napisanych postów 62311 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777735
jak dla mnie sylwetka poprawiła się znacznie wizualnie widać zmianę oby tak dalej

teraz regeneracja i jakiś cięższy trening FBW albo bardziej zróżnicowane bodźce

jakie są najbliższe cele masa ? redukcja?

pozdro

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Ty Radziu przestan patrzec na cyfry (bledne zreszta) i zacznij patrzec na swoj wyglad. Jestes chudy, no oczywiscie, ze nie przerazliwie, ale jaki jest sens robienia z siebie totalnego sucharka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 7667 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81617
Jestem zdania jak Obi. Coś sobie wkęciłeś z redukcją. Jak w tym wierszyku: "suszyła się żaba suszyła; leczyła się się żaba leczyła; aż powoli, po troszku została z niej garstka proszku".

Niedługo same kości z Ciebie zostaną.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3287 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19996
Weźcie pod uwagę, że on jezdzi dużo na rowerze kolarze, nigdy nie będą wyglądac jak Piotrkowicz, na zywo tez chudo to wygląda, ale jakby miał się źle czuć we własnej skórze to lepiej , że jest jak jest.

Obli weź się za męza , bo się boi masy masa fajny okres, jesz i się nie przejmujesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Alexxa, no barki podstawa, no i wreszcie ktoś zauważył, że od siadania się ładne nogi robią , dzięki .

rion10, nie ma czasu na regenerację, trzeba zasuwać - w piątek jadę na Open'era, to się w 3 dni właściwie "zresetuję" . Od następnego poniedziałku albo dalej 5x5, albo HST - jeszcze nie wiem, zastanawiam się. Masa czy redukcja - też w sumie nie wiem, jestem bardzo blisko postawionego sobie celu, w sumie tymi cyferkami przy BF przestałem się przejmować, ale chciałbym któregoś dnia nie móc chwycić się za boczki .

Izabelko, sens jest taki, że:
1. chcę sobie udowodnić, że mogę
2. zawsze chciałem być sucharkiem
3. podoba mi się to,
4. skoro mam potem robić masę, to chcę wychodzić od niskiego BF
Swoją drogą, to akurat Ty jesteś z 2 razy bardziej sucha ode mnie, więc przyganiał kocioł garnkowi .

Kuro, podobnie jak Izabelka, BF masz niższy ode mnie, z tego co widzę, nic sobie nie wkręciłem, zresztą widzicie, że redukcja idzie całkiem sensownie, nie ma dużych strat mięcha, pozwalam sobie na wrzucenie w siebie całej czekolady albo kilku kawałków ciasta (bez wymiotowywania ich potem), więc anoreksja mi chyba nie grozi .

Patka, akurat na maratonach jest spora grupa ludzi z niezłymi "maćkami", więc to nie reguła. A masy boję się bardziej, niż redukcji - bo na redukcji wystarczy jeść po prostu mniej, a na masie trzeba się pilnować z każdą kalorią, żeby nie przegiąć...

Pozdro i dzięki wszystkim - dzięki Wam mam dodatkową motywację do tego, co robię .

Zmieniony przez - radosuaf w dniu 2008-06-30 09:20:30

Półmaraton w 1:57:11! :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBW - do sprawdzenia

Następny temat

MASS - czechu.L

WHEY premium