SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

radosuaf/BLOG/dlaczego bez diety i treningu nie wychodzi :-D

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 213274

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 526 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13237
Rękawiczki to się nosi jak zimno jest, a nie na siłowni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Iza, najtrafniej to określił Wysu - ja już z Tobą nie dyskutuję .

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1575 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 21287
Radek - akurat w tej kwestii zgadzam sie z Iza
sam cwicze w rekawiczkach, zeby nie bylo odciskow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3181 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11710
u nas na siłce tylko raz widziałam jak uzywali tę magnezie, ale mieli przy tym nie lada zabawe ... jak dzieci no !!
Ale z tymi odciskami ... wiem, ze się można przyzwyczaić, ale sine pęcherze ... faceci mogą miec ... ale nie my no !

A jeszcze tak zapytam o technike przy MC. Jeśli np. dzwiga sie juz spory ciężar, to co powinno się 'poczuć', przy prawidłowym robieniu MC na prostych. By technika robienia była poprawna? Bo nie chce zwiększać ciężaru, jeśłi technicznie to źle wykonuje. Dźwigać to sobie można ...

Zmieniony przez - akneraj w dniu 2009-03-29 12:20:04

"All diseases begin in the gut."
Aktualny dziennik: zamkniety.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5537 Wiek 53 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47895
Jeśli np. dzwiga sie juz spory ciężar, to co powinno się 'poczuć', przy prawidłowym robieniu MC na prostych
Pieczenie w posladkach...

Zmieniony przez - bolek1970 w dniu 2009-03-29 12:24:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3181 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11710
Pieczenie w posladkach

... tylko w pośladkach ?

"All diseases begin in the gut."
Aktualny dziennik: zamkniety.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
czuje sie cale cialo, MC dziala jak wyciskacz energii, od gory do dolu, a co do czucia :to przedramiona one pierwsze wysiadaja.

Pośladki o wiele mocniej czuje sie przy MC na prostych niz przy MC.

Dla mnie dyskusja o tym czy nosic rekawiczki czy nie, przypomina dyskusje o wyzszosci swiat Wielkiej Nocy nad Swietami Bozego Narodzenia. Co komu przeszkadza czy ktos nosi rekawiczki, jak lubi to nosi, nikt nie musi sie chciec przyzwyczajac do odciskow czy babrać w magnezji, w treningu rękawiczki nie przeszkadzają, nie wypaczaja wyniku silowego, nie psucja techniki, a komfort jest. Wiec co? Mam pozowac na twardziela dla samego pozowania? :-]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Tak Izabelo, masz rację .

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
I tak trzymaj Wiem ze masz przećwiczone na zonie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Tak Izo, masz rację .

Półmaraton w 1:57:11! :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBW - do sprawdzenia

Następny temat

MASS - czechu.L

WHEY premium