SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Brzuch bez diety

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6407

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 25 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 547
Mam problem . Mam całkowicie płaski brzuch ,a chcę wyrobić mięśnie tak, żeby były widocznie. W tym problem, że nie mam diety. Jem co co mi dadzą ( Internat , nie wybieram sobie posiłków) . Wiele z moich dań zawiera dużo tłuszczy. Na śniadanie jem ok 80g płatków górskich z zimnym mlekiem , plus jakieś 2-3 kanapki .2-giego śniadania brak. Na obiad zazwyczaj jakieś ziemniaki i mięso typu pierś, udko, mielony, jakieś pulpety itp plus surówka i różne zupy, czasami zamiast ziemniaków jest kasza (jęczmienna lub gryczana). No i z kolacją lipa , bo zaczynają się tłuszcze , czyli jakieś chlebki w jajku i oleju , smażona kiełbasa, jakieś hamburgery i zwykłe kanapki . Nie mam wpływu na to co jem ;/ Pytanie czy idzie przy takiej szamie zrobić brzuch, ogólnie na siłowni mam już spory staż , ale nigdy nie ćwiczyłem mięśni brzucha, opłaca mi się zacząć a6w ? I czy to prawda, że mięśnie brzucha delikatnie wyrabiają się przy ćwiczeniach typu mc , podciąganie na drążku , albo pompki ? Jest jakiś sens zacząć robić brzuch przy moim jedzeniu ? Dołączam 2 fotki mojej teraźniejszej postury .




Sopel

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 442 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3222
Pandarek za szybko powiedział o tłuszczu. Jak typ mówi, że nigdy nie ćwiczył brzucha, to o czym my mówimy. Sopel, masz coś z deklem? Masz brzuch płaski jak pięcioletnia dziewczynka to go k** ćwicz jak resztę ciała. Ty tam coś fighta fighta próbujesz i nie wiesz że to ważny mięsień? A klatkę i ramiona sobie ćwiczysz i nie pytasz czy twoje gówniane jedzenie wystarczy by był sens ćwiczyć. Jezu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
Ale Ty masz tłuszcz na brzuchu, i to sporo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 25 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 547
Człeniu zbędny jest ten Twój sarkazm. Wiem, że nie mam tłuszczu . Napisałem, że mam płaski brzuch i nie mam diety , a chcę wyrobić mięśnie. I pyta czy jest to możliwe przy moich posiłkach. Naucz się czytać ze zrozumieniem ...

Sopel

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
To nie jest sarkazm- masz tłusty brzuch, to i mięśni nie widać.






Zmieniony przez - Pandarek w dniu 2015-04-24 19:01:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 25 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 547
Skoro to nie jest sarkazm i faktycznie twierdzisz , że mam dużo tłuszczu na brzuchu to nie wiem gdzie Ty masz oczy gościu ... Skoro nie pomagasz to nie wypowiadaj się wcale .

Sopel

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
sory miszczu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 0
Fat rozklada sie kazdemu zdjecia sa bez sensu .
Brzuch masz niewyrobiony, musialbys byc niezle wyrzezbiony aby bylo wszystko widac-tluszcz

czy idzie przy takiej szamie zrobić brzuch, ogólnie na siłowni mam już spory staż
Tak, ale zajmie ci to o wiele wiecej czasu anizeli z dieta. na silowni zacznij cwiczyc:
przyciaganie ciezaru lina na kolanach spinajac brzuch
brzuszki z zawieszeniem nog w gorze z obciazeniem 5-7kg
brzuszki na pilce od jogy
dodaj do tego 30 min biegania/rowerku, serie ustal sam od napietosci planu dnia
ale nigdy nie ćwiczyłem mięśni brzucha, opłaca mi się zacząć a6w ?
nie oplaca sie, a6w w niektorych wypadkach jest szkoldiwa dla dolnej czesci kregoslupa
I czy to prawda, że mięśnie brzucha delikatnie wyrabiają się przy ćwiczeniach typu mc , podciąganie na drążku , albo pompki ?
tak, przy pompkach podtrzymujesz brzuch miesniami brzucha, przy podciaganiu na drazku kontrolujesz ruchy nog, przy mc rowniez-nogi wspolpracuja z dolnymi miesniami brzucha przeciez
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
Fat rozklada sie kazdemu zdjecia sa bez sensu - mógłbyś napisać to po polsku?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 0
Zgubilem 'inaczej jeden bedzie mial wielka dupe drugi beben(chociaz przy tych nizszych procentach raczej to nie ma znaczenia) pod cycami. kolejna sprawa miesnie- trzeba miec co pokazac a kolega nie bardzo ma albo po prostu wciaga brzuch.
Kolega pomocy nie otrzyma jak sie bedzie upieral na swoim ze swoim problemem

Zmieniony przez - INURS w dniu 2015-04-24 22:06:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
Tkanka tłuszczowa ma inne receptory w zależności od lokalizacji. Z tego tytułu tłuszcz jako ostatni schodzi z brzucha, tyłu ud, pośladków, dołu piersi. Żeby mieć brzuch, trzeba mieć po prostu niski %bf. To, że ktoś nie ma fałdów tłuszczu na ramionach, nie oznacza, że ma na tyle niski poziom tkanki tłuszczowej, żeby było mu widać kostki na brzuchu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 0
Pisze to co widze na sobie.(moge pisac zle)
Brzuch zawsze mialem szczuply i najlatwiej mi on idzie. Musialem troche porowerkowac, pobiegac, porobic abs i na silowni poszalec. Generalnie jest ok i jest bardziej wyrzezbiony niz reszta cielska. Po mojemu to najpierw trzeba miec co odslonic... a kolega ma dziure.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

nietypowy przypadek, poradzicie?

Następny temat

Spalacze tłuszczu

WHEY premium