SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

radosuaf/BLOG/dlaczego bez diety i treningu nie wychodzi :-D

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 213362

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Napinki?

Daj coś z Montmartre .

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 703 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7139
Napinki?
skąd Ty w ogóle wiesz, że mam co napinać?
Daj coś z Montmartre .
nie mam, polazłam do galerii Lafayette zamiast na Montmartre
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
skąd Ty w ogóle wiesz, że mam co napinać?

Jak Cię znam, to robiłaś pompki na poręczach krzeseł, a na wieżę Eiffla weszłaś "nie po schodach" .

nie mam, polazłam do galerii Lafayette zamiast na Montmartre
Szkoda

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 703 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7139
Jak Cię znam, to robiłaś pompki na poręczach krzeseł, a na wieżę Eiffla weszłaś "nie po schodach" .
a skąd Ty mnie tak dobrze znasz
pompki rzeczywiście robiłam , odwrotne tez a na wieżę weszłam po schodach tylko na tyle na ile można było, na ostatnie piętro musiałam wjechać windą ale za to na Łuk Triumfalny prawie 300 schodów zaliczyłam

a z galerią wcale nie szkoda, fajne rzeczy kupiłam na wyprzedażach

Radziu, jak dziś samopoczucie, bo to krwawienie mnie zmartwiło po wcześniejszych postach myślałam, że już prawie wracasz do formy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Samopoczucie?

Koleżanka opowiedziała mi, że znajomy Jej męża przywiózł kiedyś jakąś chorobę z tropików. Nikt nie wiedział, co z nim jest. A on sobie chudł, marniał, aż w końcu zmarł...

Ja w tej chwili jestem na etapie chudnięcia i marnięcia...

Jeszcze jakieś pytania?

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 703 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7139
Koleżanka opowiedziała mi, że znajomy Jej męża przywiózł kiedyś jakąś chorobę z tropików. Nikt nie wiedział, co z nim jest. A on sobie chudł, marniał, aż w końcu zmarł...
daj no mi namiar na tą koleżankę, bo chyba trzeba ją doprowadzić do porządku
Ja w tej chwili jestem na etapie chudnięcia i marnięcia...
ale jesz normalnie i chudniesz?
Jeszcze jakieś pytania?
kiedy przestaniesz opowiadać głupoty o chudnięciu i marnięciu i zmarłych kolegach koleżanek?

może Ci poszukać jakiegoś specjalisty przez znajomych lekarzy? albo w jakiś inny sposób pomóc?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Jem nienormalnie - 2-3 posiłki dziennie, normalne śniadanie, a potem to słodycze, to 2 pizze, to prawie nic. Zero regularności, zero sensu. Na nic nie mam ochoty. Nawet pierogi mnie nie rajcują .

Magduniu, jestem w czarnej d***e i nie widzę perspektyw na jasność i szczęście. Tyle.

Nie przejmuj się, jakoś to (chyba) będzie. Kiedyś. Może.


Lepiej opowiadaj, jak Ci się podobało .

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2062 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14122
może musisz postawić sobie nowy cel ? może to wypalenie sportowe ?? co się z tobą dziejesz że chudniesz non stop, bo ja tez chudne non-stop ale to z aktywności ^^
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Hmmm... Reaktywne zapalenie stawów kolanowych?

Cele sportowe to sobie mogę stawiać na tamten świat lub w najlepszym wypadku na 2010 .

Dzisiejsze ważenie: 75kg i BF 13.7% (co jest wierutną bzdurą, bo w najlepszej formie miałem ponad 15%, ale pokazuje jak jestem odwodniony, normalnie mam ~16,5%). Bez komentarza.

Właśnie wymyśliłem sobie ćwiczenie na czworogłowe - poczciwe "krzesełko". Ale o siłowni na razie nie myślę w ogóle...

Zmieniony przez - radosuaf w dniu 2008-11-13 00:25:39

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Osrodek medycyny tropikalnej w Trojmiescie mial zawsze dobra opinie. Ale kurcze do jakiego lekarza uderzac, ja ma troche w rodzinie i wsrod znajomych, jakbys cos potrzebowal to moge tez pytac.
To jakas paranoja z ta choroba, i rzeczywiscie z kolezanki to zartownis
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBW - do sprawdzenia

Następny temat

MASS - czechu.L

WHEY premium