SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

radosuaf/BLOG/dlaczego bez diety i treningu nie wychodzi :-D

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 213336

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
_Ayla_ - napisz gdzie i jak jeździsz, to coś dobierzemy .

Mój faworyt (tak wstępnie, nim się określisz) to Kona Smoke .

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Bo Szwajcarzy rocznie na nowe rowery wydaja 370Mln frankow, bo sklepy z rowerami mozna spotkac prawie w kazdej pipidowie i ich sprzedaz to 85% calego rynku (reszta to tanie rowery z tanich sklepow), bo jak ktos "zabawia" sie w jazde na rowerze czy to w gorach czy na szosie to wydaje sporo na rower. Ja tam mam kopleks rowerowy plasuje sie wsrod babci i mlodej mlodzierzy.
A to rower ktory stoi u nas w pomieszczeniu dla rowerow




Zmieniony przez - obliques w dniu 2008-04-28 12:43:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Rower nie jest tani (wygląda mi na Stab), ale wierz mi, po 32km przejażdżce dookoła jeziora na tym czymś błagałabyś o swój stary rower .
Po pierwsze, jak już pisałem "it's not what u ride, it's HOW u ride", po drugie mam Garego Fishera na ramce Genesis. W kategorii hardtaili do XC dużo więcej nie da się wymyśleć .

Dzisiaj kolejne szkolenie w zakresie ćwiczeń podstawowych - co prawda w przysiadzie dalej kiepsko, ale za to martwy robię już dobrze . Czasu miałem strasznie mało, więc po przysiadach zrobiłem tylko martwy i pompki na poręczach (to dla Pani Trener obliques, żeby nie było, że nie zmieniam bodźcowania ).

Zmieniony przez - radosuaf w dniu 2008-04-28 13:39:09

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 653 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3774
jezdze wokol domu i czesto po lasach, bardzo amatorsko

w przyszly weekend kupuje, wiec potrzebna mi rada, bo w ogole sie nie znam na rowerach,

moj obecny to grat o ktorym nie warto wspominac

cel => DOSKONAŁOŚĆ
środek => WYTRWAŁOŚĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Ladnie wyglądają No to bys kompleksow nie mial , slowem mozesz przyjezdzac . Ja sie na rowerach nie znam, ja je tylko podziwiam, ewentualnie interesuje sie waga Podziwiam rower sasiada bo to szosowka lekki ze palcem podnosisz i w dodatku piekny taki smukly i chudziutki i czerwony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
http://www.rowmix.pl/LATO/index.php?inc=produkty_karta&id_kat=1&typ=1&id_pkat=101&id_prod=709

Tutaj masz tę Konę. Jeśli pasuje Ci sztywny rower (bez amorka z przodu), to masz piękną śmigałkę na stalowej ramie. Na asfalcie nie do łyknięcia .

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 653 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3774
thx,

:*

cel => DOSKONAŁOŚĆ
środek => WYTRWAŁOŚĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828


To jest moja maszyna - jakieś stare zdjęcie, jeszcze z pedałami platformowymi...

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Brakuje artystycznego blotka na kolach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
To dlatego, że dzień po zakupie . Chcesz ubłocony, to wrzucę po weekendzie .

EDIT: Byłem dzisiaj na basenie. 45 minut pływania dało mi całkiem w kość. Jestem słodko umęczony . Ze zdziwieniem zauważyłem, że podczas machania bolał mnie głównie triceps... Chyba będzie potrzebna drobna modyfikacja treningu. Co dać wielostawowego na trica, oprócz pompek na poręczach?

Zmieniony przez - radosuaf w dniu 2008-04-29 23:28:51

Półmaraton w 1:57:11! :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBW - do sprawdzenia

Następny temat

MASS - czechu.L

WHEY premium