SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

radosuaf/BLOG/dlaczego bez diety i treningu nie wychodzi :-D

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 213270

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
Cóż Radziu. Życzę powrotu do zdrowia i to jak najszybciej. Choroby tropikalne to takie dziadostwo, że trzyma dość długo, ale w końcu puszcza. Mam znajomego, który jest ekspertem w pewnym sprawach motoryzacyjnych i jeździ po całym świecie. Podobne objawy jak Ty przywiózł z wojaży po Indonezji i Tajlandii. Leczenie trwało prawie 2 miesiące, ale jest już zdrów jak ryba. Dlatego też myślę, że Twoje wyzdrowienie to tylko kwestia czasu, może nawet najbliższych dni:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Radosuaf napisał:

Dzisiejszy pomiar uda: 53cm .

Chudo chudo, ja taki leszczyk i 55,5 już mam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
xKuba92x, nie zachlewam się tylko dlatego, że ulotkach do wszystkich leków mam napisane, że nie można podczas leczenia pić alkoholu . A teraz zależy mi tylko na tym, żeby nie bolało... Dzięki za życzenia.

Agatka, studensky, cóż, wypada Wam tylko pogratulować, prawda?

Martain, pocieszyłeś mnie, że da się to w ogóle wyleczyć, ale mój reumatolog mówił, że przy moim OB pół roku minimum. Niestety. Przestaną mnie boleć kolana i zacznę się leczyć na wrzody żołądka . Również dziękuję za życzenia .

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1579 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9647
Ja będę ,,biegła" w kierunku Radzia Bo mi się moje udo nie podoba Mój słaby punkt
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Koluszek, nic tylko łapać reaktywne zapalenie stawów... Samo przyjdzie

Agatka, ale 150% masy ciała już siadłaś, skoro się ze mnie nabijasz, co?

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1579 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9647
Już w ostatnich czasach jak mnie tu nie było mialam zapalenie nerwu kulszowego Daj spokój... Komedia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
U mnie niestety tragedia. W jednym, bolesnym akcie...

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
Z wrzodów żołądka niestety też muszę się leczyć, bo pojawiło się krwawienie w ostanim czasie. Też złapałem jakiegoś wirusa, z tym, że naszego polskiego. Do tej pory nie wiadomo co to było, ale chyba już puściło. Bolały mnie przez ostatni miesiąc bebechy, ciągle miałem gorączkę 38-39 i masakryczny ból głowy. A wszystkie standardowe badania wychodziły jako okaz zdrowia. I bądź tu mądry. Po lekach, które mi dawali czułem się jeszcze gorzej. A teraz od 3-4 dni przeszło. Może już sobie poszedł, a może i wróci.
Ale w Twoim przypadku jestem pewien, że to kwestia kilku dni:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1579 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9647
Radziu a co dokładnie się stało?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2062 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14122
osz w morde poleciało po wymiarach
Martain sprubój wódke orzechową ponoć dobra na wsszystkie choróbska
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBW - do sprawdzenia

Następny temat

MASS - czechu.L

WHEY premium