SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

radosuaf/BLOG/dlaczego bez diety i treningu nie wychodzi :-D

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 213303

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Cóż, dla mnie cel nie uświęca środków, a sterydy mają zbyt dużo środków ubocznych, poza tym wiesz jak się kończy ich odstawienie w dłuższym okresie.
5x5 to nie 3 powtórzenia - tam założeniem jest, że jeśli robisz poniżej 5 powtórzeń, to czas na deload.

powienienes robic klasyczny zestaw z wyciskaniem na klatke, z ugianiem na bica, trica itd...
Nie wiem, skąd zaczerpnęłaś wiedzę, że uginanie na bica i trica to zestaw "klasyczny", ale zostałaś oszukana . Klasyczne są ćwiczenia wielostawowe.

I powieniens przeprosic sie z maszynami
Dlaczego?

Bardzo ciekawe jak sobie zrobisz szerokosc plecow wznosami z opadu
Szerokość pleców zrobię sobie na drążku, który sama zaproponowałaś, a teraz twierdzisz, że jest do d... Wiesz dobrze, że wznosy z opadu i MC na prostych są na prostowniki, jeśli podejrzewasz mnie o brak tej wiedzy, to musisz uważać mnie za idiotę .

MC na prostych obciąża kolana, a Push Press nie? OK .

Wspolczuje ci bardzo z ta choroba, gdybym wiedzial jak mozna ci pomoc...
Obawiam się, że możesz tylko trzymać kciuki .

Moje ćwiczenia:
preferowane - MC na prostych, drążek, poręcze, wycisk poziom/pion, przenoszenie, pompki, snatch w Twojej wersji (jakoś nie widzę, ale mogę spróbować), wznosy z opadu

w ostateczności - wyciskanie sztangielek siedząc, wyciskanie sztangielek zza głowy (tric), "francuz" leżąc, podciąganie sztangi wzdłuż tułowia, niech będzie uginanie sztangi na bic

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Radziu bawisz sie w odbijanie pileczki, nie twierdze, ze do d... twierdze ze mozesz miec klopot z robieniem jego z obciazeniem, i ze generalnie warto dodac cos jeszcze i ze T-Bar z tych cwiczen moze byc najbezpiecznieszy, kazde cwiczenie w ktorym bedziesz trzymal obciazenie stojac moze obciazac ci kolana, to na ile jestes w stanie to robic to ty decydujesz,
wiesz do klasyki BB nalezy uginanie na biceps nawet bardziej niz MC.
Jak wiesz co chcesz robic i uwazasz ze to jedyna najlepsza mozliwosc dla ciebie, to co zaczynasz od swiss ball? nie musisz udowadniac ze jestes w zlym stanie, bez tego wyobrazam sobie co czujesz

Ha zrobilam dzisiaj 37kg wyciskanie na barki, moj rekord

Zmieniony przez - obliques w dniu 2008-11-08 23:06:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Znam ćwiczenia, które podałem, ale nie wiem, jak to poskładać w jakiś fajny trening.
Dobra, ten T-bar może nawet być .

O martwym ciągu z Wikipedii:
In addition, it is commonly believed to be the oldest test of strength dating back to cultures who competed at lifting the heaviest stones.

Nie rozumiem, o co chodzi z tym udowadnianiem...

A mój tylko 55 . I długo go pewnie nie poprawię.
Ale robiłaś OH Press czy Push Press?

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 892 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8957
ha a widzieliscie to?



Trafiłam obok? Tam był mój cel.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Lifting tak, ale nie BodyBuilding Mimo wszystko bym rozrozniala Zreszta w ten sposob patrzac DL jest cwiczeniem wykonywanym przez kazdego czlowieka codziennie

Radziu przeciez nie jest filozofia zlozenie paru cwiczen do kupy w jeden trening. Zwlaszcza, ze nic dopieszczac nie bedziesz i chcesz dzien w dzien to samo
Tylko czy ty sile miec bedziesz po tych wszytskich tabletkach

Annie widzialam, jeszcze jest gdzies tam taka pomarszczona pani co robi push jerk. Cool . Cwicze OH squat, ciezko idzie czlowiek nie potrafi utrzymac odpowiedniej pozycji i cholernie daje po krzyzu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Radziu przeciez nie jest filozofia zlozenie paru cwiczen do kupy w jeden trening.

No właśnie nie do końca. Poza tym chciałbym raz zobaczyć, jak ćwiczą dziewczynki .

anniczek, może i wyciska nieźle, ale na pewno nie siada tyle, co Iza .

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Ja tam tez wzielabym tyle na push press, na 3 ruchy, pewnie tyle wezme na jeden shoulders press, ale wczoraj jak szlam do jedynki do sie nie docenilam i zaczelam jedynki robic od 25kg wiec mialam dodatkowo 6 powtorzen niepotrzebnie. Wiec skonczylam na 37 i stwierdzilam, ze juz mam dosyc, zwlaszcza ze mialam jeszcze tych jedynek 5x do wykonania.

Radziu moze i tylny przysiad mam niezly, ale przedni to masakra, w ogole rak nie moge ułożyć, sztanga wchodzi mi na szyje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
A trzymasz "na skos", czy "na Power Cleana"?

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
przedni? Usiluje na PC, bo chyba tak jest prawidlowo, lokcie do przodu, ale z sama sztanga jestem w stanie dac lokcie do przodu, ale jak juz jest wiekszy ciezar to sztanga mi ucieka w glab. Zreszta badzmy szczerzy PC tez nie koncze prawidlowo bo trzymam sztange na rekach a nie na barkach :-/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Spróbuj tak jak po prawej:




Myślałem dzisiaj i wykombinowałem taki oto Trening Prostego Człowieka:

martwy na prostych 3x8
poręcze 3x8
wycisk płasko/pion (może siedząc, zobaczymy) na zmianę A/B
drążek 3x8

Mnie się podoba, ale podpytam jeszcze w AD.

Zmieniony przez - radosuaf w dniu 2008-11-09 15:00:02

Półmaraton w 1:57:11! :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBW - do sprawdzenia

Następny temat

MASS - czechu.L

WHEY premium