SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

radosuaf/BLOG/dlaczego bez diety i treningu nie wychodzi :-D

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 213258

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Patka, jest fajnie . Dalej się kontrolnie macam po boczkach i wchodzę na wagę (79,8 kg dzisiaj rano), ale generalnie odpuściłem, coś trzeba mieć z życia .
Wiesz, jedni mają babcie, a inni teściowe. Teściowa co prawda chcąc wkupić się w moje łaski kupiła polędwicę wołową, ale ta będzie musiała zaczekać do niedzieli . W sobotę jeszcze z rana docisnę z 50-60km na rowerku, żeby się wypalić z glikogenu do cna, a potem HULAJ DUSZA .
sihaja, co to za regeneracja... Jedyna Patuś mnie nie zawodzi, zdrowo się odżywia i ma kształtny brzuszek . Mięso świń jest plugawe, lepiej zarzuć jakimś szaszłyczkiem wołowym, na zdrowie Ci wyjdzie . A na deser Jeżyki .
Opisz mi ten "cykl" Twój, bo, zdaje się, Izabelka chce Cię z radości życia wykastrować . O tych lodach nie słyszałem... Najbliżej są w Niemczech, niestety .

Zmieniony przez - radosuaf w dniu 2008-07-09 11:43:12

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 823 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4782
Radziulepszy rydz niż nic Świniak weselny będzie (koleżanka's wedding) więc trochu skosztuję, a co tam
Cykl masz opisany w moim blogu. Obli układała mi trening, dietę ja sama (co widać zresztą) więc jakby co to tą radość życia o której piszesz sama sobie zabiorę Nie mieszaj w to niewinnych ludzi

Buziaczki dla Teściowej. Moja nie-teściowa ostatnio robiła pierogi z jabłkami, jakiś regionalny rarytas Z jagodami ok, z truskawkami ok, ale żeby wkładać "tam" jabca???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Skoro weselnie to będzie MNÓSTWO ciasta i tortów . Nie pękaj, tylko zasuwaj .
Zerknę na tego cykla, już dzisiaj dostałaś porcję uwag . O wersji jabłkowej słyszałem, ale nie jadłem... Moja hierarchia pierogów:
1. z jagodami
2. z kapustą i grzybami podsmażane
3. ze śliwkami
4. z wiśniami
5. z serem na słodko

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 823 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4782
Torty? Ciasta??? CO TO????

Dziękuję za dzisiejszą porcję uwag. Ja dam swoją apropo pierogów jeszcze bo moja hierarchia wygląda następująco:

1. z jagodami, polane śmietaną
2. z mięskiem podsmażane
3. ruskie polane podsmażaną cebulką


reszta taka se
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1513 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8457


rado, u ciebie na blogu same pokusy... jak nie jezyki, to pierogi...:) ja z jagodami uwielbiam, i knedle takze :) i nalesniki...:) i...same tez lubie :) a tu cos na smaczek :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 823 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4782
Skoro lecieć to po całości.

Najlepsze lody na świecie:





Zmieniony przez - sihaja82 w dniu 2008-07-09 12:07:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Pierogi to:
Ruskie
z kapusta i grzybami
uszka
z wisniami
z jagodami

O matko narobiliscie mi smaka, tylko co z tego, ze sie narobie, jak jak dzieci nie zjedza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Dziewczęta, ja pierwsze pierogi nie na słodko jadłem na studiach, jak się w spożywczym te z truskawkami skończyły i musiałem kupić z kapustą i grzybami . Jednak jakąś większą estymą te na słodko darzę... Pomijając te z kapustą i grzybami (jak się zrobi z mąki razowej to "prawie" dietetyczne danie wychodzi :D-)), szczególnie polane sosikiem czosnkowym .

Panna_Kika - a propos zdjęcia zerknij jedną stronę wstecz , szczerze mówiąc jadałem lepsze...

sihaja - no i teraz będę musiał spróbować, zła sihaja, zła...

Izabelka - mieć taką mamę to skarb - moja zawsze mówiła, że NIENAWIDZI robić pierogów i teraz się muszę teściową podpierać

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja odwiedziłem wczoraj mamę i czekał na mnie pokaźny stosik pierogów z jagodami, polany śmietanką
niebo w gębie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 703 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7139
szczerze mówiąc jadałem lepsze...
bo to dla baileysomaniaków Radziu

fajnie sobie dogadzasz

co do pierogów to:
1. Podsmażane ruskie z mega ilością cebuli
2. Z kapustą i grzybami
3. Góralskie
4. cała reszta z owocami
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBW - do sprawdzenia

Następny temat

MASS - czechu.L

WHEY premium