SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

radosuaf/BLOG/dlaczego bez diety i treningu nie wychodzi :-D

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 213245

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Za małe ukrwienie kości. Czy coś takiego. Poza tym u lekarza byłem 2 miesiące po złamaniu. Pierwszy chirurg nie zauważył złamania .

TRENING:
przysiad 20kg/45kg/70kg/70kg/70kg x8
drążek 8/7/4/3/2
przenoszenie sztangielki 20kg 3x8

Dawno nie było żadnego foto, to macie - dowód na to, że trzeba być posłusznym mamie diecie i tacie treningowi :





Zmieniony przez - radosuaf w dniu 2009-01-26 21:48:32

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1513 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8457
Hej, moja przyjaciolka miala zlamanie kosci lodeczkowatej i to w prawej rece. Fakt ze mienlo juz sporo czasu bo jakies 7 lat, ale dziewczyna nie ma zadnych powiklan, szejkerem wojuje (barmanka), wali po pysku (nachalni zboczeni klienci), kopie w ogrodku i nawet rehabilitacji nie miala jako takiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
A kosteczka się zrosła, czy nie?

Niby dawno nie dawałem żarcia - więc macie:





brokuły, kuskus, pod spodem 3 piersi z kurczaka grillowane; do tego oczywiście migdały, orzechy laskowe i włoskie

Zmieniony przez - radosuaf w dniu 2009-01-27 10:03:36

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 703 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7139
fajne jedzonko

wychudłeś trochę Radziu, ale nadrobisz szybko niezrośniętej kości nie zazdroszczę

jadę sobie wreszcie na zasłużony urlop w czwartek, a Ty tu grzecznie ćwicz i dietuj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
fajne jedzonko - kuskusik mógłbym jeść kilogramami

wychudłeś trochę Radziu , ale nadrobisz szybko - tyle tylko, że mi się nieeeeee chceeeeeee

jadę sobie wreszcie na zasłużony urlop w czwartek - picie wódki, narty czy jedno i drugie?

Wczoraj w sumie nic wielkiego na nadgarstki nie robiłem, a dzisiaj mnie bolą - nie wiem, czy nie będzie potrzebna dłuższa przerwa .

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 703 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7139
fajne jedzonko - kuskusik mógłbym jeść kilogramami
ja też lubię
tyle tylko, że mi się nieeeeee chceeeeeee
oj tam, jakoś się zmobilizujesz
picie wódki, narty czy jedno i drugie?
narty , narty, narty tam gdzie jadę to może raczej jakiś weizenbier
Wczoraj w sumie nic wielkiego na nadgarstki nie robiłem, a dzisiaj mnie bolą - nie wiem, czy nie będzie potrzebna dłuższa przerwa .
a co mówi lekarz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
tam gdzie jadę to może raczej jakiś weizenbier - luksusowo widzę

a co mówi lekarz? - zazwyczaj odpowiada "Dzień dobry", jak go czasami widzę na ulicy .

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3287 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19996
Jedzenie pierwsza klasa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
I sama Agatka to mówi .

Dzięki .

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3287 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19996
masz dobrze z Taką zonąmniemam , ze to Twoja" lepsza "połowka przygotowywała
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBW - do sprawdzenia

Następny temat

MASS - czechu.L

WHEY premium