SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

radosuaf/BLOG/dlaczego bez diety i treningu nie wychodzi :-D

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 213369

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Poręcze samego mnie zdziwiły, ale w sumie najfajniej, że sobie siady do 120kg w środę zwiększę .

Rowerem to jadę takim spokojnym tempem kółeczko dookoła parku, nic więcej... Jakoś ostatnio nauczyłem się traktować rower użytkowo, jako narzędzie do aerobów... Gdzieś zaginęła pasja, niestety . Ale może wróci.

DIETA NA DZIŚ:
śniadanie
Jaja kurze całe - 200g
Płatki owsiane - 60g
Figi suszone - 125g

II śniadanie, obiad i II obiad
Wołowina Tandoori - 125g
Makaron razowy - 75g
Brokuły - 130g

podwieczorek
Lody Grycan owoce leśne - 500ml
Whey Protein 80 - 25g

kolacja
Wołowina Tandoori - 125g
Fasolka szparagowa - 100g

B: 209g TŁ: 79g WW: 352g KCAL: 3022


To już postanowione - jadę na F1 do Budapesztu! Ponieważ jedziemy zacnym gronem, nie zapowiada się na zdrowy weekend . Ale co tam, pozostaje liczyć na pamięć mięśniową .

Zmieniony przez - radosuaf w dniu 2008-07-22 13:58:52

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 703 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7139
jadę na F1 do Budapesztu!
ale czaaad
i niegrzeczny weekend jeszcze do tego, nieźle nieźle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Potrzebuje jeszcze 3 dziewcząt, które lubią napinać piersiowe .

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 703 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7139
Potrzebuje jeszcze 3 dziewcząt, które lubią napinać piersiowe .
znam kilka takich ale nie wiem czy jesteś w stanie zapewnić wystarczającą do tego dawke alkoholu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
bazylka, nie wiem, czy masz tę świadomość, ale na Węgry jedzie się przez Czechy i Słowację .

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 703 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7139
bazylka , nie wiem, czy masz tę świadomość, ale na Węgry jedzie się przez Czechy i Słowację .
no reczywiście ale ja się nadal boję Twojej żony i nie wiem czy na Węgrzech są wystarczająco wysokie skałki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Strach jest tutaj wskazany - strrrrrrasznie zazdrosna bestia z mojej małżonki . Zresztą, kto by nie był (przypominam, str.56 ) ?
Po pijaku to obie daleko nie uciekniecie, a może być niezła walka do wrzucenia potem na youtube .

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 703 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7139
Po pijaku to obie daleko nie uciekniecie, a może być niezła walka do wrzucenia potem na youtube .
taaa i moja kariera skończona

zrobiłam sobie dzisiaj hiita biegowego dla odmiany i łokurva myślałam, że na ostatniej górce się położe, nie wstanę i będą mnie zdrapywać szpachelką
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828


SMACZNEGO


moja kariera skończona
a co Ty, prokuratorem jesteś?!

zrobiłam sobie dzisiaj hiita biegowego dla odmiany
a jak robisz normalnie?! ja sobie innego niż biegowy nie wyobrażam...

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 892 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8957
rower 15 min

wlasciwie to nie wiem co napisac

torbe dla tego pana raz poprosze

Trafiłam obok? Tam był mój cel.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBW - do sprawdzenia

Następny temat

MASS - czechu.L

WHEY premium