SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

radosuaf/BLOG/dlaczego bez diety i treningu nie wychodzi :-D

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 213338

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
mi idzie dobrze
poporstu zatykam lekko z jednej strony
dociskam palce i pzresuwam je scisniete az na druga strone worka
pozniej jeszcze ten ruch spowrotem dla pewnosci ze wszystko rowno i ok
10 sekund max heh

opakowanie mam to male 2.3kg

Zmieniony przez - Pitt Bull w dniu 2008-02-25 14:34:19

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Ja mam 6,8 kg - może tutaj jest problem .

Plan na najbliższe 2 tygodnie: KETOZA.
Jak będzie się dziać coś ciekawego, dam znać.


SOBOTA: w ramach weekendowego relaksu wyskoczyłem sobie na trening (taka 1-dniowa przerwa w SD ):

przysiad ze sztangą 10x70/10x70/10x70
rumuński martwy ciąg 10x70/10x70/10x70
wyciskanie na płaskiej 11x60/10x60/10x60
wiosłowanie sztangą w opadzie 12x45/12x45/12x45
wyciskanie w staniu 12x30/12x30/10x30
podciąganie podchwytem 8x/4x/1x

Średnio pamiętam, jak dotarłem do domu, a dzisiaj ledwo mogę chodzić... Chyba te HIITy w nietreningowe odejdą w niebyt .

WTOREK: dzisiaj było luksusowo - ćwiczyłem w siłowni hotelu Radisson SAS w Szczecinie . Niby taki hotel, a stojaków do sztangi nie było, więc przysiady poszły na maszynie Smitha, 60kg, bo jeszcze czułem sobotę w mięśniach. Potem poszedł program jak wyżej i chyba sztanga była jakaś cięższa, bo zakładając, że miała 20 kg w martwym poszło 60kg, wyciskaniu podobnież, wiosło 42 kg, żołnierskie 27 kg. O dziwo udało mi się zrobić 3 "serie" podciągania (znaczy w ostatniej nie było 1 powtórzenia ). Chyba mi ten Low Carb siłowo nie służy.
Po treningu (standardowo) 2 miarki Mutant Massa i 2 godziny snu . Życie mi przez to ucieknie .

P.S. No tak - jednak okazało się, że po zejściu kilku porcji torba Mutant Massa jednak jest "reasealable" .

Poniedziałkowy DRAMAT
Dzisiaj na śniadanko zdążyłem zjeść jajecznicę z 4 jaj i trochę orzechów włoskich, migdałów i prażonego ziarna sojowego. A potem NIC. Aż do 13, kiedy to zostałem zaproszony na obiad. Zjadłem zupę grzybową z makaronem (!!!) i pierś z kurczaka z ziemniakami (!!!). Czuję (słyszę trochę nawet), jak obrastam tłuszczem...

Zmieniony przez - radosuaf w dniu 2008-03-10 13:43:41

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
W tym tygodniu jem gorzej niż tragicznie (w porywach do 4 "posiłków" dziennie), w hotelu są ch**owe śniadania, w robocie ch**owy obiad a potem jakaś ch**owa kolacja. Z braku opcji zrobienia czegokolwiek jadę na masakrycznych ilościach orzechów, szynce z piersi indyka i twarogu. No i WPC. Totalne dno. Do tego dochodzi 4-5 godzin snu (robota, egzamin) i mamy komplet .

Wczorajsze FBW:
przysiad ze sztangą 75kg x12/x11/x11
martwy na sztywnych nogach 70kg x12/x11/x10
wyciskanie sztangi płasko 60kg x12/x10/x10 żenada, nie wiem co jest grane z tą klatą, denny wygląd, zero siły, ogólnie porażka, starałem się do niej przykładać, ale teraz mam to w tyle, jak będzie miała urosnąć, to urośnie
wiosłowanie sztangą w opadzie 40kg x12, 45kg x11/x11
mniej więcej w tym momencie zacząłem powstrzymywać się od puszczenia pawia aż do końca treningu
wyciskanie stojąc 30kg x12/x10/x10 (tutaj w sumie słaniam się już na nogach)
podciągnie podchwytem x10/x6/x4 (chyba po raz pierwszy dało radę tyle w 3 serii )

powrót do domu zygzakiem, po wejściu Mutant Mass (130g), w ciągu picia 2 odruchy wymiotne, ułożenie się na dywanie i 40 minut drzemki. Nie ma jak DOBRY trening .

Zmieniony przez - radosuaf w dniu 2008-03-13 21:07:39

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
No niezle Radziu, niezle , nie martw sie klata w koncu ruszy, zawsze mozesz zmienic trening. Moze sprobujesz 5x5 u mojego malzonka to niezle podzialalo mu na klatke. Moze u ciebie tez zmniejszenie ilosci ruchow skrocenie odpoczynku i tyle serii bedzie bardziej stymulujace.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5025 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 44470
jemu potrzeba masy, wtedy klatka ruszy

--=Zanim zadasz kolejne pytanie na forum=--
http://www.sfd.pl/Pierwsza_Wizyta_Jasia_na_FORUM-t355004.html

"Jak nie wiesz to się dowiedz, wpierw pomyśl potem powiedz..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Och King, dokladny jestes moj malzonek to ekto i tez zawsze jak cwiczyl to ta klatka byla chuda i chuda, ale juz ktorys raz zauwazamy ze dobrze reaguje na treningi o malej ilosci powtorzen i krotkich przerwach miedzy seriami u kazdego cos dobrego, trzeba wszystkiego probowac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5025 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 44470
tak zgodzę się z tobą, ale ty zgodzisz się zemną że nawet SAA bez diety mu nie pomorze

W nowym FA jest fajny. art o tym na co lecą laski

Masa->rzeźba->tłuścioch

muszę przeczytać!
potem się podziele info

--=Zanim zadasz kolejne pytanie na forum=--
http://www.sfd.pl/Pierwsza_Wizyta_Jasia_na_FORUM-t355004.html

"Jak nie wiesz to się dowiedz, wpierw pomyśl potem powiedz..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
To chyba jednak (wiem, wiem, każdy się tak tłumaczy) genetyka... Triceps zawsze miałem całkiem (w porównaniu do reszty), chociaż prawie w ogóle go nie ćwiczyłem, kilka razy machnąłem sztangą i zaraz konkretna pompka, a z klatą lipa...

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Taaaak genetyka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Hmmm... wiadomo, że można z tym walczyć. Ale mi się już nie chce. Jak przyjdzie to fajnie, jak nie to nie.

Półmaraton w 1:57:11! :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBW - do sprawdzenia

Następny temat

MASS - czechu.L

WHEY premium