SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

radosuaf/BLOG/dlaczego bez diety i treningu nie wychodzi :-D

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 213345

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2926 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53926
Zdrowia!!!

Odżywiaj się dobrze

Meraviglia!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Radziu sport to zdrowie Reke to mozna sie domyslic, zagoi sie , ale kto ci poharatał psychikę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 526 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13237
Radoslowie przetrenowales przedfereamie.

Masz zone, z tego co pamietam, nie wstydz Ci ?!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Magdunia, dzięki - ręka na razie goi się szybko, więc jest duża szansa, że to nie złamanie...

meraviglia, dziękuję również, ale z odżywianiem muszę Cię rozczarować - bardzo mi się ostatnio nie chce...

Iza - niestety, w tej ręce mam już złamaną i nie zrośniętą kość łódeczkowatą (kto przechodził, ten wie), więc niekoniecznie będzie tak pięknie - zresztą zobaczymy. O co chodzi z tą psychiką?

szary7 - nie wpisuj się po pijaku...

Jak widzicie, całkiem zgrabny post mi wyszedł, może za 2 tygodnie będę martwy ciąg targał .

Zmieniony przez - radosuaf w dniu 2008-08-20 09:22:09

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
A bo jakis podlamany jestes, a sport nie jest dla tych co sie poddaja, patrz nasze dzisiejsze zespolowe przegrane, buuuu, mialo byc tak pieknie a odpadlismy.. no dobra.

Ty przynajmniej w walce sportowej kontuzji doznales ,a moj kolega z liceum nogi - OBIE - zlamal na imprezie intergracyjnej z pracy, na prostej drodze. 5 miesiecy rehabilitacji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Iza, dlatego nie jestem sportowcem... Jestem gruby i zniechęcony. Tak z grubsza .

Niby tak, ale kontuzji doznałem, bo jakiś idiota wjechał we mnie na prostej asfaltowej drodze na pierwszych km... Jeden z najprostszych, jeśli nie najprostszy maraton, a tu taka akcja . Od połowy dystansu prowadziłem rower i hamowałem w zasadzie jedną ręką... Porażka .

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
To na pocieszenie czekoladka IMO jedna z najlepszych na rynku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 703 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7139
Radziu, nic się nie dołuj, do wesela się zagoi

a tak serio to kontuzje najczęściej są całkowicie bezsensowne, po wypadku na kortach myślałam, że już nigdy rakiety do ręki nie wezmę, ale jakoś mi przeszło

też właśnie nie wiem co się ze mną dzieje, ale jakaś inna niż zwykle jestem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
To na pocieszenie czekoladka IMO jedna z najlepszych na rynku

Ech... gdyby tak w realu... No ale teraz zaciskanie pasa, bo aktywność ruchowa = 0, więc tylko lody ze słodyczy .


Radziu, nic się nie dołuj, do wesela się zagoi

Magdunia, ja już 3 lata po weselu .


a tak serio to kontuzje najczęściej są całkowicie bezsensowne, po wypadku na kortach myślałam, że już nigdy rakiety do ręki nie wezmę, ale jakoś mi przeszło

Niby tak, ale u mnie ta ręka już chyba doszczętnie skasowana, plecy mnie strasznie bolą podczas jazdy - przyjdzie chyba ciułać kasę na fulla i delikatnie jeździć - jak jakiś dziad . Albo niczym się nie przejmować i zginąć za młodu na jakimś zjeździe

też właśnie nie wiem co się ze mną dzieje, ale jakaś inna niż zwykle jestem

Jesień idzie... Jesień... Dobrze, że ja jeszcze przed urlopem .

Zmieniony przez - radosuaf w dniu 2008-08-20 13:00:12

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 703 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7139
Magdunia , ja już 3 lata po weselu .
oj wiem, wiem , przecież się Twojej żony boję

Niby tak, ale u mnie ta ręka już chyba doszczętnie skasowana, plecy mnie strasznie bolą podczas jazdy - przyjdzie chyba ciułać kasę na fulla i delikatnie jeździć - jak jakiś dziad . Albo niczym się nie przejmować i zginąć za młodu na jakimś zjeździe
z tym dziadem to bym nie przesadzała zagoi się i przestanie boleć to zmienisz zdanie

Jesień idzie... Jesień... Dobrze, że ja jeszcze przed urlopem .
ja dopiero 5 dni w lecie wykorzystałam, także mam jeszcze szansę, ale to chyba nie o jesień, ani urlop chodzi, chyba myślałam , że nie mam wyższych uczuć, a tu się okazuje, że chyba jednak mam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBW - do sprawdzenia

Następny temat

MASS - czechu.L

WHEY premium