SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

radosuaf/BLOG/dlaczego bez diety i treningu nie wychodzi :-D

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 213333

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Wiesz Radek, jestem tylko pasiv repeater, mozna sobie mowic co sie chce, ale kulturysci ladujac mase jedza bardzo duzo bialka, 2g/kg to ilosc na odchudznanie.
Trudno mi cokolwiek udowadniac, bo czym????

To jest dieta czasowa, bo jak by sie nie patrzec IMO nie jest ona ani zdrowa, ani naturalna. A co do marnotrastwa to ja wychodze z takiego zalozenia, jezeli je sie ilosci i proporcje nienaturalne to juz jest to marnotrastwem, jedzenie nadmiaru jajek tez jest marnotrastwem i czy wyrzucasz czy wrzucasz w siebie, to nie gra roli. A duza ilosc tluszczy nie jest pozadana przy przyjmowaniu weglowodanow, od tego polaczenia tyje sie najlatwiej.
Wiem, ze jest ciezko w pracy z jedzeniem dlatego mowie jeszcze jedna odzywka bilakowo-weglowodanowa, jako posilek i wieksze porcje kurczka i bedziesz mial bialko i dobra ilosc posilkow.
Nie ma czlowieka co nie przybierze tluszczu w czasie przybierania masy miesniowej, chcesz miesni musisz sie pogodzic z pewna iloscia tluszczy, mezczyzni fitness podobno dlatego robia wlasnie krotkie cykle bo nie dopuszczaja do przekroczenia 10% bf w czasie masowania i juz to jest rozwiazanie. Masujesz tak dlugo i tak delikatnie jak sie da, a jak widzisz ze juz masz za duzo tluszczu krotki cykl odchudzania i z powrotem do uzyskania swoich wymiarow.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Wiesz Izka, różnica między mną a kulturystami jest taka, że oni kłują dupę . Wejdź do działu Doping, tam zalecają na cyklu 3-4gr białka/kg ciała. Nam więcej niż 2g nic nie da. Zbiję te tłuszcze do 50gr, skoro nakazujesz, i przeprogramuję dietkę .

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Nie czytam zalecen tych kulturystow, tylko podajacych sie za natural bodybuilders I czy mozna im wierzyć, czy nie to juz inna sprawa, ale sadze, ze skoro taki odlam jest to czemu mam z gory stwierdzac, ze klamia, nie musza.
Jezlie chcesz zbic tluszcz to musisz czyms uzupelnic, a chyba lepiej bialkiem, a nie weglami no nie?
Zreszta ja bym probowala, skoro chcesz robic miesnie na powaznie to musisz sie czegos chwycic. Wiec czemu nie zaczac tak?, zobaczysz co z tego wyniknie, za 6-8 tygodni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Izka, kalorie to kalorie. Jak będziesz wsuwać 6000 kcal z samego białka dziennie, to też przytyjesz (pomijając inne aspekty ). Problem z nerkami jest właśnie taki, że jak zaczynają boleć, to jest już dawno pozamiatane.

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Ty od razu do ekstremum , 2700kcal to nie jest jakas wielka liczba ja dla mezczyzny A gdybym ja maial robic mase to musialabym tyle jesc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Moja propo:
2700 kcal
białko 200gr (łącznie z roślinnym) = 800 kcal
tłuszcze 50gr = 450 kcal
węglowodany = 2700 - 800 - 450 = 1450 kcal /4 = 360gr

Ostatecznie:
K: 2700, B: 200, TŁ: 50, WW: 360

Pani się zgadza, Pani Izabelo?

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
no bardziej "fachowo" to wyglada
A kiedy zaczynasz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Powiedzmy wtorek, jak dojdę do siebie po Open'erze .

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828


Jak MASA to masa . Nie polecam jednak...

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828


A te dwie rzeczy mieszamy ze sobą i wychodzi nam PRZEPYSZNY koktajl .

Półmaraton w 1:57:11! :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBW - do sprawdzenia

Następny temat

MASS - czechu.L

WHEY premium