SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

radosuaf/BLOG/dlaczego bez diety i treningu nie wychodzi :-D

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 213326

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 892 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8957
radziu ale nie musisz mocno dopakowywac gory, nie mozes sobie zrobic takiego hm treningu aerobowego z ciezarami na gore? wiecej powtorzen, mniejszy ciezar, wiecej serii, zawsze to cus nie? pozatym nie przesadzaj, ze w pol roku dopakujesz gore, niech ci nawet ze 3cm urosnie lapa, to zle? :) jak bilans dasz na zero to i tak nie mozliwe ? a ruch bedziesz miec i nie oklapniesz :)

Trafiłam obok? Tam był mój cel.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Pomyślimy...

Przysiadu nie zrobię, martwego ciągu nie zrobię, na drążku się nie podciągnę (bo jak z tego drążka zejdę, ktoś mnie będzie zdejmował? ), poręczy nie zrobię (jak wcześniej), zostaje wyciskanie na klatę i bicek . Do tego żel na włosy i do przodu .

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 892 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8957
tere fere, mozesz robic trica sztanga, tak samo plecy z przed glowy i za glowe, przestaw sie ze zlozonych na mniej ;) zlozone

Trafiłam obok? Tam był mój cel.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Ja nie umiem mniej złożonych... No chyba, że mnie Pani Moderator przekona, Ona ma tę moc .

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 892 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8957

napewno Ci cos ulozy

Trafiłam obok? Tam był mój cel.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Może coś z piłeczką?

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 892 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8957
nie smiej sie z pileczki, jak chodzilam jeszcze na pilatesa/body ball na duzych pilkach, robilismy podobne treningi wlasnie, czasem przychodzili faceci, cwiczacy - widac po sylwetkach na silowni, uwierz mi ze wychodzili po pol h mokrzy jak szczury, a nie byli w stanie wykonac wiekszosci cwiczen

Trafiłam obok? Tam był mój cel.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Tu nie chodzi o to, żeby się spocić, tylko żeby mięśnie rozbudować. Ja bym pewnie na aerobiku po 15 minutach wysiadł, ale jeszcze nie widziałem ładnej (znaczy chociażby zbliżonej do sylwetki Pani Moderator na ten przykład) sylwetki u instruktorki aerobiku...

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 892 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8957
radziu http://stepdance-fitness.pl/images/inst7a.jpg

dziewczyna, ktora prowadzila pilki u nas ;) zreszta nie tylko pilki, tbc i inne takie tez

Trafiłam obok? Tam był mój cel.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Przecież widać, że na siłowni ostro tyra...

A Ty dlaczego przestałaś chodzić?

Półmaraton w 1:57:11! :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBW - do sprawdzenia

Następny temat

MASS - czechu.L

WHEY premium