SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

radosuaf/BLOG/dlaczego bez diety i treningu nie wychodzi :-D

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 213413

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
MuscleMilk to naturalna formuła wzrostu, hoduje masę mięśniową z macierzyńską miłością!

Chyba muszę tego spróbować

...jak sobie pomyślę, jak mógłby smakować Dyma Choc Mint z mlekiem... drżą mi ręce

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3287 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19996


je nie pije nic z mlekiem.

Ale wyobrazam sobie coffe mocca z mlekiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Ten Muscle Milk, przynajmniej z nazwy, ma KOZACKIE smaki :
Chocolate Mint Chip
Creme Brulee
Peanut Butter Chocolate
Pina Colada


I coś dla bazylki:
Root Beer Float


Spróbuj z mlekiem - PYCHA, no i dorzucasz naturalne związki, które powodują, że krowy są taaaaaaaaakie duże . Tylko pamiętaj, żadne tam UHT .

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3287 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19996
Peanut butter chocolate mam z PROLABU .

pół puchy poszło.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Kajakarz Adam Seroczyński jest pierwszym od 20 lat polskim sportowcem podejrzanym o doping na igrzyskach. Dziś będzie znany wynik badania próbki B. W jego organizmie wykryto ślady clenbuterolu - środka stosowanego przy astmie i do tuczenia świń. Swego czasu używała go także Britney Spears.
http://sport.wp.pl/kat,1018113,title,Wstyd-bez-konca,wid,10324564,wiadomosc.html

Ładnymi świństwami nam się Koniu szprycuje .

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
No pech
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
W sumie ciekawi mnie jak środek do TUCZENIA świń jest wykorzystywany do palenia tkanki tłuszczowej... Jak czytam takie rzeczy, to się zastanawiam, czy tak nie byłoby prościej - i masa się robi, i tłuszcz spada...

Ale tylko się zastanawiam, żeby nie było .

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
no tak jest i tak jest to uzywane. Widzisz to wlasnie jest ta dyskusja, wczoraj tez rozmawialm z tutajszym nauczycielem WF (swoja droga podobaloby ci sie, tu sa 3 godz WF mlodziez ma w programie jazde na nartach, jazde na rowerze gorskim, chodzenie po gorach, gre w tenisa...). No i rozmawialismy o ostatich zawodach i zeszlo na doping. No i on wlasnie stwierdzil, ze owszem w sporcie zawodowym zrozumialym jest ze kazdy chce byc najlepszy, to zawod z tego sa pieniadze, oni zyja tylko dla zwyciestwa. Ale to sie przenosi rowniez nizej, czy na nizszych poziomach nie chcemy byc najlepsi, jezeli mamy mozliwosc ile z nas siegnie po srodki ktore moga w tym pomoc, mimo, ze tego de facto nie potrzebujemy. Wiesz jak trenowalam w podstawowce, sami gowniarze, mysmy wszyscy lykali lekarstwa, typu polopiryna itd, jak tylko ktos powiedzial ze pomagaja w osiagnieciach. A teraz sobie wyobraz jakbysmy mieli dostep do powazniejszych srodkow, tez bysmy brali, bo na tym poziomie sie nie mysli o konsekwencjach, nawet jak sie je zna. A dorosli, tez znaja konsekwencje, ale je ignoruja, kazdy ma wbudowany schemat myslenia : "mnie to nie dotyczy..."

A tak na marginesie, to dlaczego nie? Masz wiedze o diecie masz wiedze o treningu, jak cie nie bawi samo cwiczenie gdy efekty przychodza latami, jak jestes zdrowy, to, hmmm. Tylko prawda jest jedna jak sie czlowiek wkreca to trudno poprzestac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3287 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19996
od razu mi sie przypomina jak trenowałam wyczynowo tenisa, i trener mówił, ze za mało jem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Iza, jeśli chodzi o WF, to u nas nie ma takich środków - swoją drogą, nie wymieniłaś żadnych gier zespołowych - czyżby szwajcarski indywidualizm?

Nie, no co Ty... za mały szczawik jestem na kłucie . Poza tym bez pracy nie ma kołaczy, a ciężko zapracowane zostaje na dłużej...

Swoją drogą, Igrzyska już dawno oddaliły się od pierwotnej idei. Kasa zabiła sport. Jak i zabija wszystko inne.

Półmaraton w 1:57:11! :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBW - do sprawdzenia

Następny temat

MASS - czechu.L

WHEY premium