SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

radosuaf/BLOG/dlaczego bez diety i treningu nie wychodzi :-D

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 213310

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Ostatnio podjadłem trochę Haagen-Dazsów i stwierdzam, że nie są takie rewelacyjne właśnie. Konsystencja jest taka sobie. Grycany wydają się bardziej "puchate" i są fajniejsze - szkoda tylko, że tak biednie ze smakami. No a cena już w ogóle nieporównywalna.

Rozmyślam, żeby w ramach eksperymentu letniego jako żarcie potreningowe dawać białko serwatkowe zaraz po i 0,5l lodów 20-30 minut później. Oczywiście wszystko cacy wliczone w dietkę .

bazylka, jakie to pierogi góralskie? Z ziemniakami i chrzanem??

Dziwne jest to moje upodobanie do pierogów na słodko, ale ja w ogóle uwielbiam słodki (ale nie przesadnie typu Stroppwaffel, chociaż kilka wsunąć czemu nie ) smak - poza kawą i herbatą, z cukrem nie zdzierżę.

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 703 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7139
bazylka , jakie to pierogi góralskie? Z ziemniakami i chrzanem??
z ziemniakami i bryndzą albo oscypkiem bo ja to w ogóle kocham sery

Radziu, z tymi lodami to chyba jest tak, że jak coś je się rzadko albo nie ma się tego na codzień to smakuje lepiej, przynajmniej ja tak mam z większościa produktów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Mnie Jeżyki i czekolada smakowały nawet jak je codziennie jadłem .
A lody to uwielbiam pasjami po prostu (sery zresztą też ).

bazylka, a Ty planujesz jakiegoś bloga, czy będziesz cichociemnić?

Zmieniony przez - radosuaf w dniu 2008-07-09 13:55:37

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 703 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7139
bazylka , a Ty planujesz jakiegoś bloga, czy będziesz cichociemnić?
pewnie się kiedyś zdołam zmobilizować, tylko że aktualnie się trochę obijam raczej dietowo niż treningowo , ale zawsze to obijanie w weekendy przeważnie wyjeżdżam , na wakacje też muszę gdzieś pojechać, a tam to wiadomo piwka , pizza i inne, więc jak już się skończy lato i pokusy to pewnie i tak będzie coś do nadrobienia i może zdołam się przekonać do odrobiny umartwiania się

a jak tam trening na dziś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Trening rzekłbym klasyczny :
przysiad z ostatnią serią na 115kg (jednak)
wyciskanie na ławce z pierwszym podejściem do 90kg (zyciówka, głupio pisać, ale trochę tym podniecony jestem od rana ),
wiosłowanie (średnio mnie jara to ćwiczenie, ale plecy szerokie zawsze się przydają )

pompeczki na poręczach (oby nie spaść )
brzuch na drążku może (a sobie porobię różne wygibasy, żeby skosiki też strenować , jeśli mnie będą przedramiona boleć to klasycznie na "maszynce do zwisów" )

rowerek 25-30 minut mniej więcej, jeśli nie będzie padać

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 703 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7139
przysiad z ostatnią serią na 115kg (jednak)
ładnie
wyciskanie na ławce z pierwszym podejściem do 90kg (zyciówka, głupio pisać, ale trochę tym podniecony jestem od rana )
ale, że co głupio, też się zawsze jaram takimi rzeczami
wiosłowanie (średnio mnie jara to ćwiczenie, ale plecy szerokie zawsze się przydają )
o ja lubię, plecy to moja mocna strona
pompeczki na poręczach (oby nie spaść )
oby oby
rowerek 25-30 minut mniej więcej, jeśli nie będzie padać
no właśnie, ja wczoraj błoto z żebów i włosów wybierałam

no to ładnie, jedziesz dalej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Mnie wczoraj deszcz dorwał jak z roboty wracałem... Ponieważ nie mam w rowerze błotniczków, wróciłem do domu CAŁY mokrutki, ze szczególnym uwzględnieniem spodni na tyłku, gatek i dolnej części pleców. Podobno fajny miałem wyraz twarzy jak wszedłem do domu .

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Fajnie jest w lesie jak cie deszcz dorywa, ale taka ostra ulewa. Idziesz sobie suchym lasem a tu nagle taki szum, jeszcze nic nie czujesz bo liscie zatrzymuja do czasu... az nagle liscie puszczaja i woda leci na ciebie jak z wiadra, w calym lesie tworzaq sie plynace potoki, ktore rwa jak dobre gorskie strumienie.
Szlam tak z kolezanka i jej psem jamnikiem trzeba go bylo na ręce wziąć bo sie topić zaczął

A tak PS
Radziu ty ciagle mowisz ze jestes endo, ale te zamilowanie do slodkiego to u nikogo by nie przeszlo, tak mysle

Zmieniony przez - obliques w dniu 2008-07-09 14:45:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
trzeba go bylo na ręce wziąć bo sie topić zaczął



właśnie dlatego mam dobermanicę

Izabelko, u mnie zostało tylko zamiłowanie teraz , w porównaniu z chęciami i możliwościami słodyczy jem tyle, co kot napłakał, ale co fakt to fakt, coś takiego mam, że słodycze ubóstwiam ponad wszystko inne , bardzo "smak" mi się zmienił przez ostatnie kilka miesięcy sensowniejszego odżywiania się (nie gryzę się już po kostkach w dziale z czekoladami, np. wczoraj szukałem jakiejś NAPRAWDĘ dobrej i w sumie nie kupiłem żadnej, co jeszcze rok temu byłoby nie do pomyślenia), ale nadal nie jest dobrze. Cóż, jakoś z tym przeżyję .

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 823 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4782
Radziu, a próbowałeś Lindta z imbirem?

Ładny trening. Pewnie jak wrzucisz nowe foty to Cię nie poznamy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBW - do sprawdzenia

Następny temat

MASS - czechu.L

WHEY premium