SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

radosuaf/BLOG/dlaczego bez diety i treningu nie wychodzi :-D

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 213419

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828


Jedzonko jak z obrazka (tutaj podziękowania dla Małżonki ) - makaron razowy, wołowina, fasolka, brokuły, migdały .


jechac samochodem i wygrac z rowerem - bezcenne

ale jak się weźmie pod uwagę, że to ja siedziałem w siodełku, to waga "zwycięstwa" rośnie

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 892 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8957
a gdzie zdjecie lodow?
pozazdroscilam Ci tych grycanow wiesz?
a ze wczoraj mi sie licznik przekrecil nabylam droga kupna orzech wloski nie wiem jak ty dajesz rade obrocic cale opakowanie

Trafiłam obok? Tam był mój cel.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Kiedyś były takie lody Schoeller Bomba... miało toto chyba 750ml. Mój osobisty rekord .

Na stronie www Grycana jest info, że zaczynają sprzedawać w pudełkach miętowe . Jak tylko dorwę, to robię 2 opakowania .

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
probowalam Grycana - za slodkie choc rzeczywiscie smakowo na pewno moga zachwycic wielbicieli slodyczy, mi Zielona Budka lepiej podeszla
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Iza, dla Ciebie wszystko jest za słodkie... Smak to jedno, ale ta kremowa konsystencja... Kładzie Haageny na barki, o Zielonej nie wspominając. No, pomijając miętowe, których nie mogę znaleźć od dłuższego czasu .

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
No nie Ty nigdy nie jestes "za slodki"

A wlasnie weszlam na jedno z forum fitnessowych i tam jakas pani podpisujaca sie imieniem i nazwiskiem ostatnio odpowiada, i .... rece mi opadly (w internecie znalazlam, ze ta pani popelnila ksiazke fitnesowa dla kobiet) Otoz cytuje jej wypowiedz o MC, domyslam sie ze ma na mysli MC na prostych i domyslam sie ze stosuje skroty myslowe, ale czegos takiego nie powinna napisac:
Co do martwego ciągu:
Jest to dosyć trudne cwiczenie kulturystyczne na mięsnie posladków.
Żeby poprawnie je wykonać musisz poprosić o pomoc trenera na siłowni.
Ponieważ nie prawidłowe wykonywanie tego cwiczenia moze prowadzić do
nadwyręzenia krgosłupa kontuzji. Absolutnie nie jest to ćwiczenie na
mięśnie pleców (włączaja się nie tyle mięśnie pleców ile kręgosłup)




Podoba sie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Ty nigdy nie jestes "za slodki"

to dlatego, że stopniuję napięcie

W sumie spoko, dlatego właśnie zlewam te bzdury i słucham Ripa . No, ten teges, jak się robi SS, to nie można się mylić .
A najbardziej podoba mi się tekst "trener na siłowni" . Znam 1 w miarę kompetentnego . Ale mimo, że się w miarę na ćwiczeniach zna, to z żarciem trochę na bakier - na noc kazał mi muesli zasuwać .

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 892 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8957
Podoba sie?

az ja sobie zaraz wygooglam

Trafiłam obok? Tam był mój cel.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3287 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19996
Zalezy jakie te pierogi duze byly , jak jakies miniaturki to bym zjadla i 48

DZis jade na jezynach i jagodach babcia wpadla w odwiedziny

Papa jedziemy z masa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Agatka, takie powiedzmy przeciętne były, ani duże, ani małe. W sam raz . Zresztą, podobne jak na zdjęciu co ostatnio dałem. Te 48 to wyszły 2 konkretne talerze .
Ech, babcia dobra rzecz...

Jak już ustalę odpowiedni pułap kaloryczny (wychodzi na to, że okolice 3200 kcal), to możemy się pościgać .

Półmaraton w 1:57:11! :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBW - do sprawdzenia

Następny temat

MASS - czechu.L

WHEY premium