SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

radosuaf/BLOG/dlaczego bez diety i treningu nie wychodzi :-D

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 213363

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
"Spam" to aktualnie widze w poscie jednej bulimiczki z dzialu odchudzanie. Chlopaki jej cierpliwie tlumacza (ot zaleta bycia dziewczyna ) a ona swoje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3287 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19996


ide po kuraka.

Juz się dogadalam z juniorem, że biore go na meża

będzie mi gotowal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Nie.... no... zaraz.... zaraz, a gdzie prosba o reke i kwiaty dla tesciowej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
"Spam" to aktualnie widze w poscie jednej bulimiczki z dzialu odchudzanie. Chlopaki jej cierpliwie tlumacza (ot zaleta bycia dziewczyna ) a ona swoje

Całkiem ładna bulimiczka . Tylko te chude rączki .


Nie.... no... zaraz.... zaraz, a gdzie prosba o reke i kwiaty dla tesciowej

Bo Mama poda pierogi z cyjankiem .

Zmieniony przez - radosuaf w dniu 2008-09-09 14:00:37

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3287 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19996
Aha zapomialam to musze mu przekazac.

Mozecie zapodac link do tej pani od bulimi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3215 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20315
Jak to ślubu nie ma?! Już wszystko ustalone...

A tu nagle czarna polewka?

Ile do... czyli liczniki do wydarzeń http://ile-do.pl.pl
oraz
Kuchnia wietnamska na http://pyzamadeinpoland.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 703 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7139
Na wjazd byłaby opcja do Łabskiego szczytu, ale najpiew zielonym, a potem żółtym, bo żółtym od samego dołu nie ma szans. Tyle, że za Łabskim robi się bardzo stromo i nierówno - jesli ktoś by podjechał, to napawdę jakiś kozak. A na górze to wiadomo, płasko,szeroko, fajnie, jak w parku . A zjazd ze Szrenicy jakimś fullem - byłoby ekstra .
chyba się w góry na rower wybiorę w najbliższym czasie, zbroję sobie od kuzyna pożyczę

Bazylka to pozycz mi go
mimo, że Cię bardzo lubię, to niestety nie ma takiej opcji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
https://www.sfd.pl/ROZWALONY_METABOLIZM_/_dieta_redukcyjna_-_HELP_!!!!!!-t432942.html

Zgadywałem po ilości odpowiedzi w wątku .

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
ale trzeba przyznac ze dziewczyna jest rozkoszna, gdyby literki potrafily przewracac oczkami to caly tekst by do nas kazda mrugala z ekranu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
W sumie nie czytałem, tylko na fotkę zerknąłem w profilu...




Szowinista .

Półmaraton w 1:57:11! :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBW - do sprawdzenia

Następny temat

MASS - czechu.L

WHEY premium