SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

radosuaf/BLOG/dlaczego bez diety i treningu nie wychodzi :-D

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 213312

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Do tego sadystyczny trener jest potrzebny

Radziu rozumiem i łącze się w bólu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 703 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7139
Samopoczucie takie sobie, Magduniu .

Chcę na siłownię .

Poprzysiadałbym sobie i martwe porobił .

trzymam nieustająco kciuki za szybki powrót do zdrowia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
W sumie siadać mogę, ale trochę szkoda 7zł wydać, żeby zrobić 3 serie przysiadów .

Izabelko
, czy to ma sens?

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 892 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8957
radziu a ty gdzie masz te reke walnieta? moze da sie jakis plan ulozyc ktory bedzie ja omijac hum? :)

Trafiłam obok? Tam był mój cel.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
No z reka to trudno, prawie wszytko sie lapie, ale moze by nie siedziec pojdz porobic na maszynach. Na prawde, przysiad mozesz, ale rowniez suwnice, uginania, przywodziciele , Pamietasz Michala?, on przywodziciele robil
Na klatke porobisz butterflya brzuszki i humor ci sie poprawi. Potraktuj to jak trening rekonwalescenta.
Wez, moj tata ma wybite oba barki i nie moze wiekszosci ruchow wykonywac, to chodzi na silownie i macha to co daje rade, trening na poprawienie mu ulozylam w/g rad Wodyna, to mu te polruchy troche nie pasuje, bo moj tata z tych jest co jak duzo nie wezmie to uwaza ze nie cwiczyl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
anniczek - nadgarstki , w zasadzie nic nie wchodzi w rachubę, myślałem może o ciągach (martwy, wiosło), ale ostatecznie wolę, żeby się to szybciej zaleczyło.

Iza, wejdę na buterfly'a i zaraz się zbiegnie z 3 metroseksualnych, żeby ze mną pogadać - nie ma bata .

Zostają tylko przysiady - maszynami się brzydzę, bo różni spoceni ich różnymi częściami ciała dotykają . Fuj .

P.S. Jakiego Michała?

Zmieniony przez - radosuaf w dniu 2008-08-28 13:24:45

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
No to ja nie wiedziałam , ze masz natręctwa
Oj no tego co tu i tam bloga prowadzil, a tam mial nawet test,jakos michal985 chyba, nie chce mi sie szukac, ale sylwetke ma ladna
Czytales?
http://www.amazon.com/gp/reader/0976805413/ref=sib_dp_pt#reader-link

Zmieniony przez - obliques w dniu 2008-08-28 14:24:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Ale co z tymi przywodzicielami?

Że fajnie?

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
No nic zawsze mu dogryzalam, ze "kobiece" cwiczenie robi, tak podalam za przyklad, ze moze cie zacheci, chlopak ma mase odpowiednia, sile tez a na maszynce do przywodzicieli cwiczy.
Zamiast siedziec i marudzic idz robic to co mozesz, lepsze to niz lezenie plackiem w domu i narzekanie na swoj ciezki los. W koncu miesnie pracujace to miesnie rosnace

Radziu zrob sobie test na wyskok dosiężny, na jaka wysokosc skaczesz z reka uniesiona w gore? (dotknij siany palcem i zmierz wysokosc) zobaczymy jaki masz tym miesni dominujacy

Zmieniony przez - obliques w dniu 2008-08-28 14:39:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Jak grałem w kosza to miałem chyba coś koło 80cm.

Dobra, jak wrócę z W-wy, będę siadać .


P.S. Izabelka szydząca z maszynek . Znajdę i wydrukuję tego posta .

Półmaraton w 1:57:11! :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBW - do sprawdzenia

Następny temat

MASS - czechu.L

WHEY premium