SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

radosuaf/BLOG/dlaczego bez diety i treningu nie wychodzi :-D

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 213254

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
obliques, z przyczepką i dziećmi to żadna zabawa... Nie ma jak hardcore'owa jazda po wertepkach . Porównując - XC jest jak FBW, a trekking jak split .

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jeździłem kiedyś stopem do Grenoble przez Szwajcarię, kraj piękny, ale ludzie szkoda słów, zapatrzeni w swoje jakby innych obok nie było, na stopa to zabierały tylko Żabojady, które tam pracowały i tez mieli zadanie o Szwajcarach, że lepiej nie cytować, jedyni Szwajcarzy jacy wzięli na stopa to.....policjanci, którzy za machanie rąsią na autostradzie zgarnęli mnie do radiowozu i ładnie odwieźli na ...pole namiotowe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Wczoraj po dłuższej przerwie zrobiłem lajtowy (ciężarowo) trening, skupiając się na technice, jak radził mój coach.

przysiad 70kg x12/x12 - tak, jak chciał cały czas byłem skupiony na tym, żeby trzymać proste plecy, robiłem trochę szerzej niż zwykle, żeby zmieścić miednicę między nogami , poszło OK

martwy ciąg na sztywnych - 70kg x11/x10, tutaj przede wszystkim starałem się mieć sztywne nogi i faktycznie, prostowniki mocniej czułem, bo wcześniej niestety trochę bujałem się na nogach

wyciskanie leżąc - 60kg x12/x8, łokcie na zewnątrz, powolny ruch, dlatego w ostatniej serii tak kiepsko

wiosłowanie - 50kg x12/x12

wyciskanie żołnierskie - 30kg x12/x10, żadnych wymuszonych ruchów, wyginania się, tylko prościutki, czysty ruch w górę z samych ramion

drążek - x10/x6

Było nawet, po treningu oczywiście zygzakiem do domu i zaśnięcie na kanapie.

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 208 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10123
Masz troche fot z maratonu w Murowanej
http://picasaweb.google.pl/Rafalek25/Maraton_Murowana_2008_04_20

Odpuscilem sobie sciganie bo swego zadu nie wciagne na gorke ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3212 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10998
Tzry ostatnie foty są najlepsze

"Kobiety myśla, że są słabe i zbierają tłuszcz bo się starzeją,
a w rzeczywistości starzeją się bo robią się słabsze i zbierają tłuszcz"

http://*******/4b7r 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
A ja jutro jade okrazyc jezioro 32km, niewiele to ale fajna wycieczka i bez dzieci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Byłem wczoraj na kolejnym treningu "coachowanym"... Okazuje się, że nie robię poprawnie nic. W dodatku dwugłowy i czworogłowy mam przerażająco nierozciągnięte. W poniedziałek będzie ciężko, dzisiaj bieganko w lesie .
Obliques, pokaż jaką masz maszynę .

RafalB - widzę, że było, hmmmm... asfaltowo . Ja też na swój pierwszy występ jeszcze czekam...

Zmieniony przez - radosuaf w dniu 2008-04-27 11:24:58

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
ale teraz jak ci poporawia to zaraz bedzie lepiej. Fajnie, ze ma kto cie dojrzeć.
Radziu jaki sprzet? Ja mam rower, ktory ma 12 lat i najwazniejsze ze dziala, ma duze kola hamulec i przerzutki Czas go przeczyscic bo jego stan wola o pomste do nieba, a linka hamulca juz jest popekana, z tego powodu dzis muisialam jechac na rowerze meza, jego przynajmniej dobrze hamuje, choc przerzutki slabo chodza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
No po wczorajszym treningu się dowiedziałem, jak w d*** dostają prostowniki przy przysiadach... Przynajmniej wyciskanie robię w miarę poprawnie (może dlatego nie ma progresji ).
Co do przysiadu, to kiepsko widzę opanowanie techniki, z martwym nie jest tak źle.
obliques, co prawda "it's not what you ride, it's how you ride", ale dobry rower to podstawa, zainwestuj w to zamiast w jakieś sztangi i ciężarki .

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Radziu ja sobie dalej czytam ksiazke i brak progresji to tez ograniczenie sie do jednych cwiczen Cwiczenia dodatkowe musza byc.

Nie stac mnie na nowy rower, nie wszystko mozna miec gdynym jezdzila czesto zainwestowalabym w sprzet jak kolega z pracy co rowerem do pracy jezdzi i ma go wartosci ok 7000CHF A tak wystarczy mi rower o wartosci 100CHF
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBW - do sprawdzenia

Następny temat

MASS - czechu.L

WHEY premium