SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

radosuaf/BLOG/dlaczego bez diety i treningu nie wychodzi :-D

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 213351

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Zawsze możesz się szarpnąć na coś takiego:







Zmieniony przez - radosuaf w dniu 2008-07-23 10:19:35

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 2157 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 38624
siemandero

mam w sklepie tylko Elite12 jak coś, smaki blueberry muffin i rich chocolate. z rabatem sie możemy dogadać jak coś .

pozdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
BOMBECZKA

Wysłałem PW.

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 892 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8957
radziu ja to cie jednak zdecydowanie nie doceniam ale zobacz ten ponizej :d jaki ma fajny golfik

Trafiłam obok? Tam był mój cel.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828



To tutaj masz rozsądny kompromis


Zmieniony przez - radosuaf w dniu 2008-07-23 10:41:27

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 892 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8957

to ja zrozumniem po swojemu
olac wesele i isc na rower

Trafiłam obok? Tam był mój cel.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Nie podpuszczam Cię, ale to by było najprzyjemniejsze wyjście .

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 703 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7139
bazylka , jak tajemnica i robota nie zając, to wiadomo, że na garnuszku Państwa coś
nie zgadłeś ale fakt jest taki, że mogłabym być na garnuszku Państwa tylko nie chce i wybrałam sobie swoją drogę, pracuję w prywatnej firmie, ale właściwie robię rzeczy związane z wykształceniem, więc git a jeszcze co do roboty zająca to ja sobie tak tylko gadam, a potem i tak pracuję po 12 h i w weekendy

fajny bicek Radziu

i w ogóle co Wy tu tyle gadacie od rana?

emilooos, a ja też mogę chcieć, czy to tylko dla Radzia

Zmieniony przez - bazylka w dniu 2008-07-23 11:18:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
bazylka, gadasz jak Kaczyński: "wiem, ale nie powiem" - to już nie ciągnę za język
Bicek pokazuje jak ważne jest ćwiczenie tej partii ćwiczeniami izolowanymi . Chociaż może mam jedną głowę zniekształconą i niewłaściwy podział włókien mięśniowych w niej .
A gadamy, bo Ciebie nie było . No i pomagam anikowi wybrać coś sexy na wesele przy Jej niedostatkach figury i siniakach .












Za te "niedostatki" to mam przejeeeeeee...


P.S. Blueberry jest już zajęte .

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 703 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7139
bazylka , gadasz jak Kaczyński: "wiem, ale nie powiem" - to już nie ciągnę za język
z kaczyńskim to przegiąłeś, powinnam się obrazić prawnikiem jestem, ale pracuję jako menedżer
A gadamy, bo Ciebie nie było .

No i pomagam anikowi wybrać coś sexy na wesele przy Jej niedostatkach figury i siniakach .


Za te "niedostatki" to mam przejeeeeeee...


P.S. Blueberry jest już zajęte .
no a ja chciałam czekoladkę
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBW - do sprawdzenia

Następny temat

MASS - czechu.L

WHEY premium